Kamu iş ilanları: 18 Düz memur alımı 5-9 Nisan Başvuruları

Kamu iş ilanları: 18 Düz memur alımı 5-9 Nisan Başvuruları

Düz memur alımı başvuruları 5-9 Nisan 2021 tarihlerinde yapılacak. Kamu iş ilanları ile Büyükşehir Belediyesi bünyesinde 2 kadro veznedar, 2 kadro memur, 8 kadro veri hazırlama ve kontrol işletmeni ve 5 kadro bilgisayar işletmeni alımı için 05 Nisan 2021

Düz memur alımı başvuruları 5-9 Nisan 2021 tarihleri arasında alınacak. Kamu iş ilanları yayınlanmaya devam ediliyor. Öncelikle tüm kadrolara başvurabilmek için tüm adayların en az 65 puanda olmaları istenmektedir. 65 puan ve üzerinde olanlardan ise istenen mezuniyet, özel ve genel nitelikler nelerdir bunları sizler için derledik.

Özel Şartlar Nelerdir?

2 kadroluk veznedar ilanı için Borsa ve Finans, Para ve Sermaye Yönetimi, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Finans, Finans ve Muhasebe, Emtia Borsası, Sermaye Piyasası ve Borsa, Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları önlisans bölümlerinden mezun olan kadın ve erkekler adaylar başvurabilir.

kamu-memur-ilanlari.jpg

2 kadroluk memur ilanı için Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Küresel ve Uluslararası ilişkiler, Küresel Siyaset ve Uluslararası ilişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları, Toplumsal ve Siyasal Bilimler lisans bölümlerinden mezun olan kadın ve erkekler adaylar başvurabilir.

5 kadroluk veri hazırlama ve konrtol işletmeni ilanı için adayların herhangi bir lisans bölümünden mezun olması ve bilgisayar işletmeni sertifikası olması veya 60 saatlik bilgisayar dersi gördüğüne dair belgeye sahip olması özel şartları aranmaktadır.

3 kadroluk veri hazırlama ve kontrol işletmeni ilanı için adayların Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi lisans bölümlerinden mezun olması ve bilgisayar işletmeni sertifikası olması veya 60 saatlik bilgisayar dersi gördüğüne dair belgeye sahip olması özel şartları aranmaktadır.

2 kadroluk bilgisayar işletmeni ilanı için adayların Maliye, Muhasebe ve Maliye, Maliye-Muhasebe, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Çalışma Ekonomisi lisans bölümlerinden mezun olması, ve bilgisayar işletmeni sertifikası olması veya 60 saatlik bilgisayar dersi gördüğüne dair belgeye sahip olması özel şartları aranmaktadır.

3 kadroluk bilgisayar işletmeni ilanı için adayların Matematik ve İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, İstatistik, Ekonometri lisans bölümlerinden mezun olması ve bilgisayar işletmeni sertifikası olması veya 60 saatlik bilgisayar dersi gördüğüne dair belgeye sahip olması özel şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen genel şartlar ise unvanın memur olması nedeniyle; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, askerliğini yapmış olması, herhangi bir suçtan dolayı 1 yıl ve üzerinde ceza almamış olması nitelikleri aranmaktadır. Bu ilan için Türkiye genelinden başvuru kabul edilecektir.

Hangi belgelerle nereye başvurulmalı?

05/04/2021 tarihi ile 09/04/2021 tarihleri arasında adayların Beykoz Belediyesinden şahsen veya belediyenin internet sitesinden alınacak olan başvuru belgesinin doldurulması ve başvuru belgesine nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, mezuniyet belgesi, KPSS sonuç belgesi, askerlik belgesi, görevini yapmasına engelinin bulunmadığına dair beyan, bilgisayar işletmeni sertifikası veya bilgisayar dersi gördüğüne dair transkript, biri başvuru formuna yapıştırılmak üzere 3 adet fotoğraf ile birlikte belediyeye şahsen veya posta yoluyla başvurabileceklerdir.

Başvurusu kabul edilen adaylara dair liste 19/04/2021 tarihinde belediyenin internet sitesinden duyurulacaktır. Hak kazanan adaylar ise yine belediyenin internet sitesinden sınav giriş belgesini alarak 30/04/2021 günü saat 10.00’da mülakata tabi tutulacaklardır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.