Kamu Daimi 6 Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuruları 20 Ağustos Son

Kamu Daimi 6 Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuruları 20 Ağustos Son

Kamu Güvenlik görevlisi alımı ilanları yayınlandı. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre farklı unvanlarda ve daimi kadroda olmak üzere toplamda 6 kamu personeli alımı yapılacak.

Kamu Kurumu Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı

İŞKUR’da yayımlanan ilana göre bölge geneli başvuru ile farklı unvanlarda daimi kadroda 6 personel istihdam edileceği belirtiliyor. Başvuruda alınacak personellerin 6 adet özel güvenlik görevlisi alımı yapılacağı açıklandı.

Adaylarda Aranan Genel Şartlar

T.C vatandaşı olmak, en az lise mezunu olmak (lise ve dengi bir okul bitirmek) vücut sağlığı yerinde olmak, akıl sağlığı yerinde olmak şartı aranmaktadır.

Sicil almaya uygun olmak, mesleğini gerektiği gibi yapmak için bir engeli bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, herhangi bir suçtan dolayı 1 yıldan daha fazla hapis cezası almamış olması gerekmektedir.

Özel şartları

Özel güvenlik hizmet silahlı belgesine sahip olma, en az 1 yıl deneyimli olma, askerlik ile ilişiği bulunmama şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular internet ortamında elektronik olarak yapılacağı belirtildi. Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular kariyer.ibb.istanbul internet adresine yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular sadece online olarak yapılacaktır.

kamu-daimi-6-guvenlik-gorevlisi-alimi-basvurulari-20-agustos-son.jpg

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 16 Ağustos 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 20 Ağustos 2021 tarihinde sona ereceği ilan edildi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı alımı yapıyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum