Kamu Belediyesi 13 İşçi, Şoför ve İtfaiye Eri Alacak

Kamu Belediyesi 13 İşçi, Şoför ve İtfaiye Eri Alacak

Kamu belediyesinin yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde çalışmak üzere farklı farklı unvanlarda 13 işçi ve şoför alımı yapılacağı iş ilanlarına çıkarılmıştır. Başvuru yapacak adaylar için detaylar haberimizde…

Kamu personeli alımı ilanları yayınlanmaya hız kesmeden devam ediyor ve güncel olarak alımlar yapılıyor. Son personel alımı yapacağını duyuran Kamu Belediyesi tarafından yapılan ilanda 13 işçi ve şoför alımı yapılacağı duyurulmuştur.

Alımı yapılacak unvanlar ise sırayla 1 aşçı, 1 şoför, 1 kepçe operatörü, 8 itfaiye eri, 1 operatör ve 1 destek personeli olmak üzere 13 adet personel alımının Kırklareli Lüleburgaz Belediyesine alımlar gerçekleştirilecektir.

İŞKUR İş İlanları Başvurular Nasıl ve Hangi Tarihlerde Yapılacak

Başvuru yapmak isteyen adaylar için bu ilana başvurular şahsen veya posta yolu ile başvuruda gerekli belgelerin Özerler Mahallesi hal sokak no:1 Lüleburgaz / Kırklareli adresine gerçekleştirilecektir.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular 21 Ocak 2022 tarihinden itibaren alınmaya başlanmıştır. En geç müracaatlar 28 Ocak 2022 tarihine kadar belirtilen şekilde yapıla bilecektir.

Devlet Personel Alım Özel Şartları

Aşçı unvanına başvuru yapmak isteyen adayın en az ilkokul mezunu olması gerekiyor, en az 1 yıl deneyime sahip olma, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek birey olma ve başvuruda gerekli belgelere sahip şartları ile alım yapılacaktır.

Şoför alımı için en az C veya D ehliyet sahibi olma, 35 yaşını geçmemiş olma, askerlik ile ilişiği olmama, en az 2 yıl deneyimli olma, vardiyalı çalışma sistemine yatkın olma ve en az lise mezunu olmak gerekmektedir.

Kepçe Operatörü başvuru yapacak bireyin C ve G ehliyet sahibi olması, son başvuru tarihi itibari ile 40 yaşını geçmemiş olması, SRC 4 belgesine sahip olma, en az lise mezunu olma, askerlikten muaf olma ve son olarak seyahat engeli olmama şartları aranmaktadır.

İtfaiye eri olmak isteyen adaylar için 30 yaşını geçmemiş olma, dar alan veya kapalı mekanlarda çalışmaya engel hali bulunmama, disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerden dolayı işten çıkarılmamış olma, askerlikten muaf olma, C sınıf ehliyet sahibi olma ve en az lise ve dengi okullardan mezun olma şartı aranmaktadır.

Operatör unvanına başvuru yapacak adayın E sınıf ehliyete sahip olma, SRC4 ve SRC 2 belgelerine sahip olma, sınav tarihi itibari ile 40 yaşını geçmemiş olma, ekip çalışmasına yatkın, vardiyalı çalışma sistemine uygun olma ve en az lise mezunu olma şartı ile alım yapılacaktır.

Destek personeli olmak isteyen adayların en az 1 yıl B sınıf ehliyete sahip olması, SRC 4 belgesine sahip olma, askerlikte muaf olma, en az lise mezunu olma, vardiyalı çalışma sistemine uygun olma, doğa kampları izcilik faaliyetleri organizasyonlarına yatılı olarak çalışa bilme, Sosyal hizmetler yönetimi alanına en az 1 yıllık sertifikaya sahip olma, izcilik alanın da 1 yıl tecrübeli olmak gerekiyor.kirklareli-personel-alimi.jpgluleburgaz-belediye-personel.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum