Kamu 6150 TL Maaş Memur Alımı Kılavuzu

Kamu 6150 TL Maaş Memur Alımı Kılavuzu

Kamu kurumu personel alımı yapıyor. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre kamu kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapıyor. Başvuru detayları haberimizin devamında.

Kamu kurumu en az 6150 TL maaşla personel alımı yapacak. İlana göre memur ve kamu personeli alımı için başvuru kılavuzu yayımlandı. Memur alımı için başvuru şartları belirlendi.

Başvuru yapmak isteyen haberler için alım yapacak kurum İzmir İZFAŞ Kurumu olarak belirtilmiştir. Alımı yapılacak unvan ise 2 kişilik kontenjanda halk ile ilişkiler görevlisi memur alımı yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuruları

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular online olarak elektronik ortamda sadece mail atılması yolu ile İZFAŞ kurumuna yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 17 Mayıs 2022 tarihinden itibaren alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar ise 23 Mayıs 2022 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde yapılmış olması gerekmektedir.

Adaylar haberimizde sunduğumuz başvuru kılavuzu belgesine tıklayıp açılan pencerede ekrana gelen başvuru kılavuzunda yer alan mail adresine tek sayfalık bir adet vesikalık fotoğraflı özgeçmiş belgesinin iletilmesi yolu ile İzmir İZFAŞ personel alımı ve memur alımı yapacaktır.

Memur Alımı Başvuru Şartları

Başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, üniversite öğrencisi veya üniversite mezunu olması, Özdilek çalışma saatlerine Uygun yani vardiyalı olarak çalışabilmesine engel durumu olmaması, prezantabl olması ve son olarak alfa uğramış dahi olsa belirli suçlardan dolayı daha önce mahkum olmamış olma şartları ile personel alımı yapılacaktır.

kamu-6150-tl-maas-memur-alimi-kilavuzu.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.