Kamu 36 Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı (Maaş 4122 TL)

Kamu 36 Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı (Maaş 4122 TL)

Güvenlik görevlisi olarak kamu personeli alımı ilanı yayınladı. Kamuya hizmet vermek üzere çalışacak 36 Güvenlik görevlisi alımı yapılacağı yapılıyor. alınacaklara ortalama 4122 TL maaş verilecek.

Kamuda işçi niteliğinde çalışmak isteyen adaylar için İstanbul Büyükşehir Belediyesi kamu personeli alımı yapılacağını ilan etti. İlana göre güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Adaylar en az lise mezunu olacak.

Başvuru yapacak adaylar için alımlar İstanbul Büyükşehir Belediye tarafından 2 Farklı nitelikte olduğu ve toplamda 36 personel alımı yapılacak. Alımı yapılacak kişilere ortalama 4122 TL maaş ödemesi yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adaylar için alımı yapılacak nitelikler 36 adet güvenlik görevlisi alımları yapılacağı ilan edildi.

Başvuru Şekli

Müracaat yapacak adaylar için başvuru şeklinin online olduğu duyuruldu. Müracaatlarını gerçekleştirecek adaylar kariyer.ibb.istanbul web adresi üzerinden yapılacağı belirtildi. Şahsen veya posta yolu ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyeceği duyuruldu.

Başvurular 18 Ağustos günü itibari ile alınmaya başlayacak olup en geç müracaatlar 4 İş günü içerisinde yani 20 Ağustos 2021 tarihinde sona ereceği belirtildi.

Başvuru Şartları

Kadın Personeller İçin: Başvuru yapacak kişinin çalışmasına engel herhangi bir halinin bulunmaması şartları aranmaktadır.

Başvuru yapacak kadın adayın vardiyalı çalışmasına engel durumunun bulunmaması, en az 1,60 boyunda olması ve boyu ve kilosu arasında eksi veya artı yönünden 10 kilodan fark olmaması şartı aranmaktadır.

Adaylar için 30 yaşına girmemiş olma, kamusal haklarından mahrum olmama ve sadece kadın olma şartları aranmaktadır.

istanbul-ibb-zeytinburnu-belediye-guvenlik-gorevlisi-alimi.jpg

Erkek Personeller: Zeytinburnu ilçe ve sınırları içerisinde ikamet ediyor olma, çalışmasına engel herhangi bir halinin bulunmaması, 1,70 boyunda olması ve boyu ve kilosu arasında eksi veya artı yönünden 10 kilodan fark olmaması şartı aranmaktadır.

Başvuru yapacak adaylar için vardiyalı çalışmasına engel durumunun bulunmaması, 30 yaşına girmemiş olma, kamusal haklarından mahrum olmama şartları ile 34 adet erkek güvenlik görevlisi alınacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum