Kalkınma Ajansı Personel Alımı Yapıyor

Kalkınma Ajansı Personel Alımı Yapıyor

Kalkınma ajansı personel alımı yapıyor. İlana göre başvuru tarihleri açıklandı. Detaylar ve personel alımı başvuru şartları haberimizin içeriğinde.

Kamu personeli alımları iş ilanları kamu ilan sayfası üzerinden yayınlanmaya devam ediyor. Son paylaşılan iş ilanına göre Kalkınma Ajansına Personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylar için alımlar Serhat Kalkınma Ajansı bünyesine personeller alınacak olup alımı yapılacak unvanlar ise 3 uzman personel olduğu belirtilmiştir.

Uzman Personel Alım Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine karşı işlenen suçlarla yargılanmamış olma,

Serhat Kalkınma ajansı bünyesinde istihdam edilmek üzere kalkınmasına ve gelişmesine hizmet etmek ve katkıda bulunmak isteyen, yeniliğe ve gelişime açık, analitik düşünebilen,

Değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, hizmet ve kalkınma bilinciyle ve sorumluluğuyla hareket eden, seyahat engeli olmamak şartı ile 3 uzman personel alımı yapıyor.

Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak

Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması askerlikten muaf olması askerlikle ilişiği bulunmaması veya askerlik çağına gelmemiş olması gerekmektedir.

2020 KPSS puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Başvuru Şekli Ve Zamanı;

Başvurular 21 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 8 Şubat 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. Tarihinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.