Kalecik Öğretmenevi KPSS'siz Personel alımı (15-20 Eylül)

Kalecik Öğretmenevi KPSS'siz Personel alımı (15-20 Eylül)

İŞKUR Öğretmenevi personel alımı yeni ilanları yayınlandı. Kalecik Öğretmenevi KPSS'siz personel alımı yapıyor. Alım 2 farklı unvanda 5 kişi olarak yapılacaktır. Kimler öğretmenevi ilanına başvuru yapabilir?

Kalecik Öğretmenevi Personel Alımı Başvuru Duyurusu

Kamu personeli alımı İŞKUR ilanları üzerinden yayınlanmaya devam ediyor. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarına göre Kalecik Öğretmen Evi 5 personel alımı yapıyor.

Başvuruda bulunacak adaylar için unvanlarda herhangi bir KPSS puan şartı aranmaksızın alımı yapılacak unvanların ilana göre 2 mutfak görevlisi, 2 yük taşıma şoförü ve 1 aşçı yardımcısı alımı yapıyor.

Hangi Genel Şartlar Aranıyor

En az ilköğretim mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, erkek adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikten muaf olması gerekmektedir. Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. Herhangi bir bulaşıcı hastalığı olmamak. Kalecik ilçesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Tecilli olmuş olsa bile devlet güvenliğine karşı veya yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmak Başvuru yapacak adaylar bu şartları taşıyor ise başvurularını kolaylıkla yapabileceklerdir.

KPSS’siz Başvuru İçin Gereken Belgeler

Mezuniyet belgesi, ikamet belgesi, nüfus cüzdanı, detaylı imzalı fotoğraflı özgeçmiş, ikamet belgesi, sağlık raporu, şoför unvanı için ehliyet belgesi, aşçı adayları için gerekli belgeler adli sicil kaydı, askerlik durum belgelerine sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir. Yanlış belge veya beyanda bulunana adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yapabileceklerdir. Aşçı yardımcısı alımı için başvurular 00006281718 iş ilan numarası üzerinden, şoför alımı için başvurular 00006281682 iş ilan numarası üzerinden ve mutfak görevlisi alımı için başvurular 00006281684 iş ilan numarası üzerinden yapılacaktır.

Ankara başvuruları 20 Eylül 2021 tarihinde sona erecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.