Kahramanmaraş Belediyesi 12 Kadın Erkek Zabıta Alımı

Kahramanmaraş Belediyesi 12 Kadın Erkek Zabıta Alımı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana göre kadın ve erkek adaylardan başvuruların kabul edilmesi şartı ile 12 zabıta memuru alımı yapacağını açıkladı. Resmi başvuru kılavuzu yayınlandı.

Zabıta Alımı Güncel Belediye İş İlanları

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere zabıta memuru alımı ilanı yayınladı. 23 Ekim 2023 tarihi itibariyle Resmî Gazete üzerinden yayımlanmış olan ilana göre işe alınacak olan personeller, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında istihdam edilecek olup, GİH hizmet sınıfında 7, 9 ve 10. sınıf derece kadroda işe alımları gerçekleşecektir. Kadın ve erkek adaylardan yapılacak olan ilanı için gerekli olan detayları kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak sizlere haberimizin içeriğinde sunduk.

Zabıta Memuru Alımı Müracaat Şartları

Belediye Başkanlığı tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana önlisans ve lisans mezunu adaylardan müracaatların kabul edileceği açıklandı.

Lisans mezunu adayların siyasal bilgiler fakültesi, siyasi ve iktisadi bilimler fakültesi, iktisat ve işletme fakültesi veya iktisat fakültesi bölüm mezunu olması; önlisans mezunu adayların ise mahalle idareler, mahalli idareler zabıta, yerel yönetimler, adalet, gıda teknolojisi, gıda kalite kontrolü ve analizi, harita, harita ve kadastro, inşaat veya inşaat teknolojisi bölümlerinden birinden mezun olmuş olması gerekmektedir.

İşe Alım Süreci

İşe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan mülakat sınav sonucuna göre belirlenecektir. Kurum tarafından güncel olarak yayımlanmış olan müracaat kılavuzuna göre 8 Ocak 2024 ve 12 Ocak 2024 tarihleri arasında sözlü ve uygulamalı sınav, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı bünyesinde gerçekleşecek olup sınav 09:00 saatinde başlayacaktır. Sınavda başarılı olan adayların işe alım süreci başlayacaktır.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Süreci

Kahramanmaraş iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan bu ilana müracaatları 4 Aralık 2025 tarihi itibariyle kabul edilecektir. 8 Aralık 2023 tarihi ise son başvuru tarihi olarak açıklanmıştır.

Adaylar sağlık personelinin gözetiminde boy ve kilo ölçümünü yaptırmak üzere başvurularını, İsmetpaşa Mahallesi Azerbaycan Bulvarı No:25 Kat:4 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş adresine şahsen yapmaları gerekmektedir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.