İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi 7 Personel Alımı

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi 7 Personel Alımı

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapıyor. İlana göre son başvuru tarihi 28 Şubat 2022 olduğu belirtildi. Kamu istihdamı kapsamında alım yapılıyor.

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 sözleşmeli personel alımı yapıyor. İlana göre 6 adet yazılımcı ve 1 adet iş analisti, eğitim dokümantasyon destek personeli alımı ile beraber toplam 7 personel alımı yapıyor.

7 Personel Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği yükseköğretim kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı 2 katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.

Yazılım Geliştirme Süreçlerini iyi derecede bilmek.

Nesneye yönelik programlama kavramı ve yazılım mühendisliği teknolojileri hakkında bilgi sahibi olmak.

Başvuru Şekli ve Tarihi;

bilişim personeli alımı başvuruları 31 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 28 Şubat 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular ubs.ikc.edu.tr:81/BilisimPersoneli adresi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.