İzmir Deniz İkmal Grup Komutanlığı Depo İşçisi Alacak

İzmir Deniz İkmal Grup Komutanlığı Depo İşçisi Alacak

İzmir Deniz İkmal Grup Komutanlığı depo işçisi alacağını ilan etti. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı personel alımı ilanı İŞKUR üzerinden yayınlandı. Kimler depo işçisi olabilir. Başvuru şekli ve şartları yazımızda…

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İzmir Deniz İkmal Grup Komutanlığı depo işçisi alımı yapıyor. İŞKUR kamu iş ilanları içerisinde bulunan alıma başvurular 4 Haziran tarihine kadar yapılacaktır. Depo işçisi olmak için şartlar nedir? Kimler bu ve benzeri alımlara başvuru yapabileceği detayları haberimizde verildi.

İŞKUR başvurusu yapacaklar 00006050684 iş ilan numarasını kullanacaktır. Başvurular sadece elektronik olarak alınacaktır.

Depo İşçisi Alımı (Elleçleme) 2 Kişi Başvuru Şartları

Adaylar 18 yaşını tamamlamış olması isteniyor. Kamu haklarından mahrum bulunmamak ve özel kanunlarında yer alan şartları taşımak gereklidir.

Hakkında yapılacak güvenlik soruşturmasının olumlu olması gerekmektedir.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının kendi disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak.

En az ilköğretim mezunu olmak. Çalışabilir durumda olması isteniyor. Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak).

Engellilerin, erişkinler için engellilik değerlendirmesi hakkında yönetmelik hükümlerine göre alınmış engelli olduğunu gösteren sağlık kurulu raporuna sahip olunması gerekiyor.

Deniz İkmal Grup Komutanlığına Turan-Bayraklı/İzmir. İzmir ikameti olanların başvurusu kabul edilecektir. Diğer şehirlerden başvuru alınmayacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.