İzmir Demokrasi Üniversitesi Büro Personeli Alımı (İdari Memur Alım)

İzmir Demokrasi Üniversitesi Büro Personeli Alımı (İdari Memur Alım)

İzmir Demokrasi Üniversitesi Resmi gazete ilanı ile büro personeli alımı yapacağını duyurdu. İdari memur alımı başvuru şartları kılavuzu sunuldu. İzmir İş İlanlarına başvuru nasıl ve hangi şartlarda yapılacağı erişime açıldı.

İzmir Demokrasi Üniversitesi İdari Memur Alımı Duyurusu!

Resmi Gazete ilanına göre İzmir iş ilanları kapsamında büro personeli alımı yapacak. Başvuruları anlık başlayan ilana son başvuru olarak 16 Nisan 2024 tarihi açıklandı. Aşağıda sunulan kılavuzu dikkatli inceleyiniz.

Başvuru Şekli ve Tarihleri

Adayların başvuru formu ve ilanda başvuracakları pozisyon için istenilen belgeleri eksiksiz şekilde müracaat süresi içerisinde Üniversite Personel Daire Başkanlığına (İzmir Demokrasi Üniversitesi Üçkuyular Ana Yerleşkesi - Rektörlük, Personel Daire Başkanlığı B Blok 3. Kat Oda No: 306. Başvurular 16 Nisan 2024 tarihi mesai bitimine kadar geçerlidir.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kamu Memur Alımı Başvuru Koşulları

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri ve dengi önlisans programından mezun olmak. Yerel Yönetimler ve dengi önlisans programından mezun olmak.

Laboratuvar yönetimi, hijyen ve sanitasyon, ilk yardım konularını bilmek, iletişim becerisine sahip olmak ve bunları belgelendirmek. (Adaylar MEB onaylı laboratuvar yönetimi, hijyen ve sanitasyon, ilk yardım, diksiyon ve etkili konuşma konularındaki sertifikalarının aslını veya onaylı suretini teslim edecektir.).

İyi derecede bilgisayar kullanabilmek ve bunu belgelendirmek (Adaylar MEB onaylı bilgisayar sertifikalarının veya transkriptlerinin aslını veya onaylı suretini teslim edecektir.).

Bilgi güvenliği, arşiv/dosyalama konularını bilmek ve bunları belgelendirmek. (Adaylar MEB onaylı bilgi güvenliği, biyometrik sistemler, mantıksal programlama, optik karakter tanıma, dosyalama ve arşivleme konularındaki sertifikalarının aslını veya onaylı suretini teslim edecektir.).

2022 yılı KPSS(P93) puanı en az 65 puan almış olmak.

Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.