İzmir Büyükşehir Belediyesi 40 Beden İşçisi Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi 40 Beden İşçisi Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi aracılığıyla 16 Ekim 2023 tahlil yayımlamış olduğu ilana göre 40 beden işçisi alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için en az ilkokul mezunlarında alım.

Belediye İş İlanları

İzmir Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 40 beden işçisi alımı yapacağını açıkladı. KPSS’siz yapılacak olan alım ilanı için İzmir Bornova bölgesinde hizmet vermek üzere bölgenin kalkınması adına alım yapılacağı belirtildi. İşe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan kura sonucuna göre belirlenecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları sunulmuştur.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Şartları

Belediye Başkanlığı tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana göre ilanın yayın tarihi itibariyle 18 yaşından gün almış ve 35 yaşını tamamlamış olmanız gerekmektedir.

En az ilkokul mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre en fazla lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylardan alım gerçekleşecektir.

Başvuru yapmak isteyen adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması istenmektedir.

Görevinizi yapmanızı engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmayan adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanmıyor olmanız, emekliliğe hak kazanmamış olmanız veya emekli olmamış olmanız istenmektedir.

İŞKUR İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

İzmir iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan bu ilana başvurular 16 Ekim 2023 tarihi itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Şartları sağlayan adaylar için son başvuru tarihinin 20 Ekim 2023 olduğu açıklanmıştır. Adaylar başvurularını ALO - 170 hattı İŞKUR’un e - şube hattı veya bulundukları şehirdeki hizmet noktalarından şahsen yapmaları gerekmektedir. 39 genel beden işçisi alımı yapılırken, 1 eski hükümlü beden işçisi alımı yapılacaktır.

İşe alınacak olan personellere aylık asgari ücret tutarında maaş ödemesi yapılacağı açıklanmıştır. Ayrıca fiilen çalışanlar için her gün 100 TL yemek yardımı yapılacaktır. Çalışma süresi haftalık 45 saat olarak açıklanmış olup SGK prim ödemesi ise aylık 30 gün üzerinden gösterilecektir. İŞKUR iş ilan numaraları; 00007863171 ve 00007863171

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.