İTÜ KPSS Puanlı 36 Kamu Personeli Alımı Başvuruları

İTÜ KPSS Puanlı 36 Kamu Personeli Alımı Başvuruları

İTÜ kamu personeli alımı bugün yayınlandı. Yayınlanan 36 personel alımı başvuruları için KPSS şartı aranılmakta. Üniversite sözleşmeli personel alımı başvuruları ne zaman yapılacak? Üniversite boş kadro ünvanları neler?

İTÜ olarak da bilinen İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından güncel olarak yayınlanan resmi kamu personel alımı açıklaması ile üniversite bünyesine KPSS puanları esas alınarak 36 kişi alınacak. Üniversite başvuru yapacak adayların 2020 yılında düzenlenen KPSS puanlarına göre yerleştirme yapacak.

ÜTÜ Boş Kadro Ünvanlar

Büro Personeli Alımı

İTÜ büro personeli alımı olarak 5 kişi personel adaylarının 2 kişi Lisans İnsan Kaynakları bölüm mezunları arasından KPSS P3 70 puanlı kişiler arasından,
1 Büro personeli lisans muhasebe ve ilgili bölümler mezunları arasından P3 Puanı 70 adaylardan,

2 Büro Personeli Lisans Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler bölüm mezunu ve P3 puanı en az 70 olan adaylar arsından,

Güvenlik görevlisi alımı olarak alınacak 10 kamu personeli alımında lise mezunu 6 erkek personel, önlisans mezunu 4 kişi B sınıfı ehliyet sahibi personel alımı yapılacak.

Temizlik personeli alımı olarak alınacak 15 kamu işçisi lise mezunu personel alımı yapılacak.

kamu-guvenlik-ve-temizlik-elemeni-alimi.jpg

Teknisyen 6 personel alımı adaylarının lise elektrik elektronik mezunu 2 kişi, Tesisat teknolojisi ve iklimlendirme alanı mezunu 1 kişi, Bahçecilik Mezunu 2, bölüm şartı aranmaksızın mesleki ve teknik öğrenim mezunu 1 KPSS P94 puanı en az 60 ve üzerinde olan ve 07 Aralık 2021 tarihi itibariyle 36 yaşından gün almayanlar arasından seçilecek.

İTÜ 2021 Personel Alımı Başvuruları

İTÜ personel alımında şartları taşıyan personel adayları için başvurular 23 Kasım 2021 tarihinde başlayıp 07 Aralık 2021 tarihinde sona erecek.
Başvurular şahsen veya posta yolu ile ya da “pdb.itu.edu.tr” adresinden yapılabilecek.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.