İtfaiye Sağlık Hizmetleri Personel Alımı Başvurusu 16 Haziran

İtfaiye Sağlık Hizmetleri Personel Alımı Başvurusu 16 Haziran

İtfaiye Sağlık hizmetleri için personel alımı yapılacağı açıklandı. Açıklamaya göre İzmir İZELMAN alıma başvuruları 16 Haziran 2021 bitimine kadar yapacak.

İzmir İZELMAN İtfaiye sağlık hizmetleri için personel alımı başvuruları çalışma şartları ve mülakat bilgileri hakkında kısa bilgileri sizler ile paylaşacağız. İzmir İZELMAN İtfaiye sağlık hizmetlerine daimi personeller alınacaktır.

İzmir İZELMAN İtfaiye Sağlık Hizmetleri Başvuru Belgeleri

İzmir İZELMAN İtfaiye Sağlık Hizmetlerine inşaat mühendisi ve şehir plancısı personelleri daimi olarak alınacaktır. Başvuru tarihleri 14-06-21 ve 16-06-21 tarihleri arasında kadar yapılmalıdır. Başvuru saatleri ise; 08:00 ve 18:00 saatleri arasında olacaktır. İrtibat olacağınız kişi ise; Halit Ömür Güney ile görüşülecektir.

Şehir Plancısı ve İnşaat Mühendisi Detayları

Ünvanı ise; insan kaynakları elemanıdır. Başvuru yapmak isteyen kişiler İzmir İZELMAN İtfaiye Sağlık Hizmetlerine gelerek müracaat yapılacaktır. Adres; İZELMAN Gen. Hiz. Otopark, Özel Eğitim İtfaiye Sağ. Hiz. Tic. A.Ş işçiler caddesi numara 130 Kahramanlar / İzmir

İZELMAN İtfaiye Sağlık Hizmetleri Personel Alımı Koşulları

İZELMAN İtfaiye Sağlık Hizmetleri personel alımı koşulları ve müracaat koşulları sırası ile;

Türkiye Cumhuriyeti  vatandaşı olmak,

Erkek adaylar için askerlik yapılması ya da askerlik hizmetinden muaf olmak,

Üniversitelerin ilgili bölümden mezun olmak,

Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, özel hayata ve hayatın gizli alanına ve cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu ya da uyarıcı madde suçları zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas bu gibi suçlara karışmamış olması gerekir.

Başvuru için gerekli belgeler ise; bir sayfalık fotoğraflı geçmiş olması yeterli olacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.