İstiklal Üniversitesi KPSS 50 İle 46 Devlet Memuru Alımı İlanı Duyurdu

İstiklal Üniversitesi KPSS 50 İle 46 Devlet Memuru Alımı İlanı Duyurdu

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi, kurumsal büyümesini ve gelişimini desteklemek amacıyla 46 sözleşmeli personel alımı yapmaya hazırlanıyor. Peki hangi mesleklerden alım olacak? İşte İstiklal Üniversitesi 46 devlet memuru alımı ilan detayları haberde!

Son Dakika: İstiklal Üniversitesi KPSS 50 İle 46 Devlet Memuru Alımı İlanı Duyurdu

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi, ilan ettiği yeni istihdam fırsatlarıyla büyümeye devam ediyor. Üniversite, 46 sözleşmeli personel alımı yapmak üzere harekete geçmiştir. Bu kapsamda, çeşitli pozisyonlarda çalışacak nitelikli adaylar aranmaktadır. İşte kadro dağılımı:

Mühendis – 1 Kişi

Tekniker – 1 Kişi

Teknisyen – 5 Kişi

Destek Personeli – 15 Kişi

Güvenlik Görevlisi – 24 Kişi

KPSS 50 Puan Şartı Aranıyor

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi bünyesine alınacak personel alım ilanına başvuru yapacak adaylardan mezun oldukları son eğitim kurumu ile ilgili olan KPSS puan türünden en 50 puan almaları şartı aranıyor.

Başvuru genel şartları neler?

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi'nin 46 sözleşmeli personel alımı için başvuracak adayların belirli şartları taşıması gerekmektedir. Adaylardan ilk olarak devlet memuru olarak atanma şartlarını genel olarak sağlaması, herhangi bir kurumdan emekli aylığı alıyor olmamaları, başvuru yapılacak pozisyon için ilgili özel şartları sağlamaları ve son olarak herhangi bir kamu kurumundan ihraç edilmemiş olmaları gibi şartlar istenmektedir.

stiklal-universitesi-kpss-50-ile-46-devlet-memuru-alimi-ilani-duyurdu.jpg

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi devlet memuru alım ilanına ön başvurusu kabul edilen adaylar sonrasında güvenlik soruşturmasına tabi tutulacak ve güvenlik soruşturmasında herhangi bir sıkıntı yaşanmayan adaylar ile sözleşme imzalanacaktır.

Başvurular çevrimiçi alınacak

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi'nde gerçekleşecek olan personel alımı için başvurular, 22 Haziran tarihine kadar https://personelilan.istiklal.edu.tr/ adresi üzerinden kabul edilecektir. Bu ilan, nitelikli adaylara büyük bir fırsat sunmaktadır.

Başvuruların çevrimiçi olarak alınacak olması, adaylara kolaylık sağlamakta ve başvuru sürecini daha erişilebilir hale getirmektedir. İnternet üzerinden yapılan başvurular, adayların istenen belgeleri yüklemeleri ve gerekli bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde sağlamaları gerekmektedir.

Kahramanmaraş iş ilanları, son dakika devlet memuru alımı ilanı, üniversite ilanı, 2023 kamu personeli alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.