İstanbul Beylikdüzü 8 Büro Personeli Alımı Başvuru Şartları

İstanbul Beylikdüzü 8 Büro Personeli Alımı Başvuru Şartları

İŞKUR üzerinden personel alımı yapacağını duyuran belediye 8 büro personeli alımı olduğu belirtildi. İstanbul Beylikdüzü alımı detaylar haberimizde yer almaktadır.

Kamu kurum ve kuruluşlarında hizmet verecek personeller için İstanbul Beylikdüzü Belediyesi başkanlığınca personel alımları yapılacağı İŞKUR üzerinden ilana çıktı.

Beylikdüzü Belediyesi Büro Personeli Alımı İlan

İŞKUR üzerinden Ağustos ayı personel alımları bir yenisinin daha eklendiği, İstanbul Beylikdüzü Belediye bünyesinde 8 adet personelin alınacağı ile duyuruldu. Belediye Başkanlığında hizmet edecek şekilde 2 farklı nitelikte sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı belirtildi.

Alımı yapılacak nitelikler

Beylikdüzü belediyesi bünyesinde istihdam etmek isteyen adaylar için alım unvanı olarak 5 adet beden işçisi ve 3 adet büro personeli olmak üzere toplamda 2 farklı unvanda 8 adet kamu personeli alımı yapılacağı belirtildi.

KPSS şartı Var Mı?

Başvuru yapacak adaylar içi adaylarda Kamu Personeli Seçme Sınavından belirli bir puan almış olma şartı aranmadığı belirtildi.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular 27 Temmuz itibari ile istenilen belgeler ile birlikte Beylikdüzü belediyesinin başvuru kılavuzunda yer verdiği mail adresinden yapılacağı belirtildi. Şahsen veya iadeli posta yolu yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir. En geç 9 Ağustosa kadar müracaatlarını gerçekleştire bileceklerdir.

Müracaat Şartları

Başvuru yapacak adaylarda Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olma şartı aranmaktadır. Ceza kanununun 53. Maddesinde yer alan suçlardan yargılanmama şartı aranmaktadır. Başvuruda bulunacaklar arasında yer alan erkek adaylar için askerlik ile hiçbir alakasının bulunmaması şartı aranmaktadır. 40 yaşını geçmeyen olan alımın adaylarda talep ettiğinde göre ikamet şartının da bulunduğu belirtildi.

buro-personeli-alimi.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.