İŞKUR Öğretmenevi En Az İlkokul Mezun Personel Alımı İş İlanları

İŞKUR Öğretmenevi En Az İlkokul Mezun Personel Alımı İş İlanları

Öğretmenevi personel alımı iş ilanları yayınlandı. En az ilkokul mezunu olan adaylar İŞKUR üzerinden başvuru yapabilecek. KPSS şartsız alımı başvuruların nasıl ve ne şekilde yapılacağı detaylarını sizlere sunduk.

İŞKUR Öğretmenevi personel alımı iş ilanları yayınlandı. Öğretmenevi en az ilkokul mezunu olanlar arasından aşçı ve garson alımı yapıyor. İŞKUR ilanlarına göre başvuru numarası ile işlem yapılacak. Aşağıda verilen iş ilan numaraları ile başvuru kabul edilecek.

Aşçı 1 kişi ve garson 2 kişi alımı

1. En az İlköğretim - En çok Lise (Lise ve Dengi okul) Mezunu olmak,

2. Aşçı alımı 18-50 yaş arasında ve garson alımı 18-40 yaş arasında olma şartı bulunuyor.

3. 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

4. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

5. Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak,

6. Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış, bu örgütlere yardım etmemiş, kamu imkan ve kaynaklarını bu örgütleri desteklemeye yönelik kullanmamış ya da kullandırmamış, bu örgütlerin propagandasını yapmamış olmak,

7. Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak,

8. Askerlikle ilişiği olmamak,

9. Arşiv araştırması sonucu olumlu olmak,

10. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.

Adaylar başvurularını 14 Ocak 2022 tarihi bitimine kadar aşçı alımı 00006504834 ve garson alımı 00006504868 iş ilan numarası ile online veya İş Kurumuna giderek şahsen başvuru yapılması gerekiyor. Uşak ikameti olmayanlar başvuru yapamaz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
15 Yorum