İŞKUR İlanı! Belediye En Az İlkokul Mezunu Üst Yaşsız İşçi Alımı

İŞKUR İlanı! Belediye En Az İlkokul Mezunu Üst Yaşsız İşçi Alımı

Belediye tarafından son dakika işçi alımı ilanı yayımlandı. Yayınlanmış olan ilan niteliklerine göre en az ilkokul mezunu olanlar başvuru yapacaklardır. Bu İŞKUR ilanına üst yaşsız alım yapılacaktır.

İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilana göre Kayseri ili Talas Belediye Başkanlığı istihdam edilmek üzere geçici kadro da en az ilkokul mezunu 25 işçi alımı yapılacaktır. Başvuru kriterleri ve detayları haberimizin içeriğimde verilmiştir.

Talas Belediyesi Başkanlığı Kamu İşçi Alımı Başvuru Süresi ve Şekli Açıklandı!

Başvurular için adaylara 4 gün süre verilmiştir. Adayların için başvurular dün (20 Mart 2023) başlamıştır. 24 Mart 2023 tarihine kadar ise başvurular alınacaklardır. Adaylar başvurularını İŞKUE e-şube İş Arayan linki üzerinden, ALO 170 hattı üzerinden veya hizmet noktaları üzerinden yapabileceklerdir. Başvuruların son gününün tatil günleri denk gelmesi durumunda ise ilk iş günü mesai saatlerine kadar uzatılacaktır. Başvuru yaparken 00007394093 iş ilan numarası ile başvurularını yapabileceksiniz.

İşçi Alımı Başvuruları için Gerekli Olan Kriterler Nelerdir?

Alımlar beden işçisi kadrosunda yapılacaktır. En az ilkokul mezunu olanlar başvuru yapacaklardır. Adayların başvuru yapabilmesi için 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. Ayrıca erkek adayların askerlik ile ilişiğinin olmaması gerekmektedir. İşe alınacak beden işçilerinin dönüşümlü ve vardiyalı çalışmasına engel bir durumunun olmaması gerekmektedir. Her ilan da olduğu gibi bu ilanda da 2 ay deneme süresi uygulaması uygulanacaktır.

kamu-isci-alimi.jpg

Sözlü Sınav ve Kura İşlemleri Hakkında Yapılan Açıklamalar!

5 Nisan 2023 tarihinde kura işlem ve usulleri çerçevesinde 9. noter huzurunda kura işlemi yapılacaktır. Başvuru adayları kura çekiliş anını Belediye resmi internet sitesi üzerinden canlı olarak izleyebileceklerdir. Kurada ismi çıkan adaylar sözlü sınava alınacaklardır. Sözlü sınav sonuçları ise belediyenin internet sitesi üzerinden duyurulacaktır. Sözlü sınava girmeye hak kazanan hak adaylar ise Belediye İnsan Kaynakları Müdürlüğüne başvuru belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir.

Kayseri işçi alımı

Belediye işçi alımı

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.