İşkur En Az İlkokul Mezunu Kamu Personeli Bekçi Alımı

İşkur En Az İlkokul Mezunu Kamu Personeli Bekçi Alımı

En az ilkokul mezunu olmak üzere İŞKUR bünyesinde bekçi alımı alınmaya başladı. Beklenen iş kamu personeli alımı ilanı yayımlandı ve başvurular sona yaklaşmakta. Kamu personeli adaylar kısa zaman süre içerisinde ön müracaatta bulunmaları gerekmektedir.

İŞKUR bünyesinde Ankara Etimesgut’ta gerçekleşecek olan mahalle bekçi alımı yapılacak. Yayımlanan ilan belirtilen kriterleri taşıyan her kişi ön başvuruda bulunarak seçmelere gidip Kamu Personeli olabilecektir.

Mahalle Bekçi Alımı İle Bilgilendirme

Personel adayları ön başvuruda bulunarak ve sonra gece mahalle bekçiliğini hak kazanan kişilerde öncelik öz güven ve cesaret bulunması gereken en önemli kriterlerden biri.

Adayların gece tek başına bekçilik yapa bilecek ve her daim işinin başında her şeye şüpheci gözle baka bilecek soğuk kanlılık davrana bilecek olması.

Adaylar görevini aksatmayacak gece uykusuzluğuna dayana bilecek adaylar aranmaktadır. Her er kişi mesai bitimi sonrası raporlama yapa bilecek veya amirlerine her mesai bitiminde gün sonu durumu arz edebilecek.

8 saatlik 3 vardiyalı şeklinde çalışa bilmesi, gerek duyulması durumda mesaiye kalabilecek, gelen tırların kantar ölçümünü yapması ve takipte kalması. Mesai başlangıcında her işçinin giriş kartlarını kontrol edebilecek, fabrikaya gelecek olan ziyaretçilere hoşgörülü bir şekilde danışmanlık yapabilecek.

Ziyaretçilerin içeri girişi sağlanmadan önce birimleri telefonla arayarak görüşmek istediği birimlere bilgilendirme yapılmak kaydıyla girişleri gerçekleştirebilmesi.

Bekçi Alımı İçin Müracaat Koşulları

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde nüfus ediyor olunması.

3 vardiyalı 8 saat çalışma süresiyle çalışabilecek.

Kurum gerek duyduğunda mesaiye kalabilecek.

Gelen tır kantarların ölçümünü yapıp takip edebilecek.

İşçilerin içeri giriş ve çıkış kontrollerini kayıtlarını yapabilecek.

Fabrikaya gelen ziyaretçileri öncelikle hangi kurumlar irtibata geçecekse telefonla iletişim kurarak birimlere haber edildikten sonra girişlerini ve kayıtlarını yapa bilecek.

En Az ilkokul mezunu.

Bekçi Alımı İl Ve Adresi Başvuru Tarihi

Başvuru tarihi; ön müracaatlar başlamış olup şuanda müracaatlar sona yaklaşmaktadır. Adaylar bir an önce İŞKUR bünyesinde girişlerini yaparak hızlı bir şekilde ön başvurularını yapmaları gerekmektedir. Çok kısa süreç içeresinde başvurular son bulacaktır.

Adaylar Saray Kahraman Kazan/Ankara adresinde istihdam edilmek üzere çalıştırılacaktır.

Başvuruları 00006827559 iş ilan numarası ile Türkiye iş kurumuna 1 Temmuz 2022 tarihi bitimine kadar yapılacak. ankara ikameti olanların başvurusu alınacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum