İŞBANK ve Türk Ekonomi Bankası Personel Alımı (Büro Memuru)

İŞBANK ve Türk Ekonomi Bankası Personel Alımı (Büro Memuru)

İş Bankası ve Türk Ekonomi Bankası personel alımı iş ilanları İŞKUR’da yayınlandı. Yayınlanan ilanlara göre büro memuru alımı ve çağrı merkezi personeli alımı yapılacak.

İş Bankası ve Türk Ekonomi Bankası personel alımı iş ilanları yayınlandı. İŞKUR iki farklı ilanda bankalara büro memuru ve çağrı merkezi personeli alımı yapacağını ilan etti. Alım yapılacak şehirler ve başvuru şartları neler olduğu şöyle;

İş Bankası Büro Memuru Alımı

Türkiye İş Bankası Çanakkale Şubesinde çalıştırılmak üzere 18-30 yaşları arasında, en az lise mezunu-en çok önlisans mezunu büro memuru alımı yapılacaktır. Başvuruları 00006164325 İŞKUR iş ilan numarası ile elektronik olarak 26 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapılması gerekiyor.

Türkiye vatandaşı olmak. Mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak
Engelli olmak (Bedensel, duygusal ve sosyal yeteneklerindeki engelleri nedeniyle çalışma gücünün en az %40'ından yoksun olduğunu tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak sağlık kurulu raporuyla belgelemek)
Kamu haklarından yoksun bulunmamak. Herhangi bir kamu kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak. Lise, ticaret meslek lisesi, 2 yıllık meslek yüksek okulu mezunu olmak. İkamet ili Çanakkale olması istenmektedir.

Türk Ekonomi Bankası Eskişehir İlanı

Şartları tutan adaylar başvurularını 00006160987 iş ilan numarasıyla 23 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapması gerekiyor. Elektronik ortamda başvuru kabul ediliyor.

Eskişehir'de yer alan Telefon Bankacılığı Birimi'nde görev almak üzere; En az lise mezunu olanların başvurusu kabul edilecek. MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek olması gerekiyor.

Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı olması gerekmektedir. Satış yapabilecek ve hedefli çalışabilecek. Engelli adayların cvlerini [email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir. Eskişehir’de ikameti olanların başvurusu alınacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.