İl Milli Eğitim Müdürlüğü İŞKUR ile Lise Mezun Kamu Personeli Alımı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü İŞKUR ile Lise Mezun Kamu Personeli Alımı

İŞKUR ile yapılan kamu iş ilanları ile il milli eğitim müdürlüğü bünyesine lise mezunu yeni kamu personeli alımı yapılacak. Milli Eğitim personel alımına kimler başvurabilecek? Milli Eğitim boş kadro ünvanları neler?

İŞKUR üzerinden yeni kamu personeli alımı için yapılan ilan ile Milli Eğitim Bakanlığı il milli eğitim müdürlüğüne lise mezunu Temizlik Personeli olarak daimi ve tam zamanlı istihdam edilecek personeller alınacak.

İl Milli Eğitim Temizlik Personeli Alımı İŞKUR İş İlanları Numaraları

İŞKUR üzerinden milli eğitim temizlik personeli alınacak adayların başvuru yapabilmesi için 00006402825 ve 00006402845 İŞKUR iş ilanları yayınlandı.
İŞKUR ile yapılan ilan açıklamada alınacak personeller Van İl Milli Eğitim Müdürlüğünde çalıştırılacaklar.

Temizlik Personeli Alımı Başvuru Genel Şartları

Temizlik Personeli olarak alınacak personel adaylarının en az lise mezunu olması,

Adayların 18 yaş ile 35 yaş arasında bulunması,

Başvuru yapacak kişilerin Van il ve ilçe sınırları içerisinde bu iş ilanının yayım tarihinden itibaren en az 6 ay ikamet ediyor olması,

Alımı yapılacak personellerden 1 kişi eski hükümlü veya TMY personeller arasından, 3 kişi engelli personel adayları arasından seçilecek.

Milli Eğitim Müdürlüğü boş kadrolarına ataması yapılan kişilerin atandığı birimde asgari 5 yıl çalışması ve tayin talebinde bulunmaması şartları aranmaktadır.

Milli Eğitim İŞKUR Başvuruları

Milli Eğitim İŞKUR başvuruları için şartları taşıyan adayların 15 Kasım 2021 tarihine kadar başvurularını yukarıda belirttiğimiz İŞKUR iş ilan numaraları ile İŞKUR resmi internet sitesi ve ve İŞKUR hizmet binalarından yapmaları gerekmekte.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum