İl Emniyet Müdürlüğü Devlet Personel Ve Kamu İşçi Alımı

İl Emniyet Müdürlüğü Devlet Personel Ve Kamu İşçi Alımı

Emniyet Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilanda farklı unvanlarda devlet personeli ve kamu işçisi alımı iş ilan numaraları yayınlandı. Başvurular bu günden itibaren alınmaya başlanmıştır. İşte detaylar.

İl emniyet müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada 12 devlet personeli ve kamu işçisi alınacaktır. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar üzerinden belirtilene göre farklı farklı unvanlarda alım yapılıyor.

Alımı Yapılacak Unvanlar ve İş İlan Numaraları

Şırnak il Emniyet Müdürlüğüne devlet personel alımı yapılacak olup alınacak unvanlar 2 bulaşıkçı 00006555046 iş ilan numarasıyla, 1 aşçı yardımcısı personel alımı  00006555171 iş ilan numarasıyla, 6 garson 00006555280 ilan numarasıyla, 3 temizlik görevlisi alımı ve kamu personeli alımı 00006555292 ilan numarasıyla alınacaktır.

Başvurular Nereye Nasıl Yapılacak

Yukarıda yer alan unvanların yanındaki iş ilan numaraları ile birlikte adaylar başvurularını İŞKUR web adresi üzerinden online olarak elektronik ortamda gerçekleştireceklerdir.  Başvurular ek olarak İŞKUR il hizmet binalarına veya Alo 170 hattı üzerinden de gerçekleştirile bilecektir.

Başvuru yapacaklar için 4 günlük bir süre tanınmış olup başvurular bu günden itibaren alınacak en geç müracaatlar 8 Şubat 2022 tarihine kadar yapılacaktır.
Bulaşıkçı olarak çalışmak isteyen adaylar okur yazar olma ve 18 yaşını tamamlamış olma şartları ile alınacaktır.

Aşçı yardımcısı alımı için en az ilköğretim mezunu olma, 18 yaşını tamamlamış olma ve kamusal haklarından mahrum olmama şartı aranıyor.

Garson alımı için adaylarda kamusal haklardan mahrum olmama, en az ilkokul mezunu olma ve bay bayan 18 yaşını tamamlamış olma şartları ile alınacaktır.
Son olarak temizlik görevlisi alımı medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olma ve okur-yazar olma şartı ile alınacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum