İbrahim Çeçen Üniversitesi 4.500TL Maaş 15 Kamu Personeli Alımı

İbrahim Çeçen Üniversitesi 4.500TL Maaş 15 Kamu Personeli Alımı

İbrahim Çeçen Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere en az 4.500 TL maaşlı kamu personeli alımı yapılacak. 2021 Üniversite personel alımları açıklanan boş kadrolar ve ünvanlar neler? Hangi okul mezunları üniversite bünyesinde işe alınacak?

İbrahim Çeçen Üniversitesi tarafından yapılan kamu personeli alımı iş ilanı ile 15 kişi personel alımı yapılacak. Üniversite tarafından yapılan açıklamada alınacak personeller için yazılı veya sözlü sınavı olmayacak. 2020 yılı sözlü sınavı esas alınarak personellerin ünvanlara atanması yapılacak.

Memur Alımı İçin Açıklanan Boş Kadro ve Ünvanlar

Memur alımı için üniversite tarafından yapılan açıklamalarda boş kadrolar şu şekilde;

Büro Personeli 3 kişi personel alımı için kadın adaylardan 2 kişi, erkek adaylar arasından 1 kişi bölüm şartı olmaksızın lisans mezunu olup KPSS P3 puanı en az 60 olanlar arasından alınacak.

Teknisyen devlet personeli alımı 2 kişi alımı için adayların erkek olması Önlisans doğalgaz, ısıtma ve sıhhi tesisat ve doğalgaz, doğalgaz ve ısıtma, gibi bölüm mezunları arasından 1 kişi, elektrik önlisans bölüm mezunlarından 1 kişi, KPSS P93 puanları en az 60 olan adaylar arasından seçilecek.

Temizlik Görevlisi alımı kamu işçi alımı 5 kişi adaylarının lise mezunu olması ve KPSS P94 puanlarının en az 60 olması şartı bulunmaktadır.

Güvenlik Görevlisi olarak alınacak 5 kamu personeli alımı adayının ön lisan güvenlik bölümlerinden mezun olması, KPSS P93 puanı en az 60 olması şartları aranmaktadır.

Yapılacak kamu personeli alımında tüm kadrolar için aranan şartlardan başlıcaları içinde adayların 18 yaşını doldurması ve 36 yaşından gün almamış olması, KHK lar ile görevden atılanlar ve kamu görevine iadesi kabul görmeyenlerin başvurusu alınmayacak.

Üniversite Personel Alımı Başvuruları Başladı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi personel alımı için şartları sağlayan adaylar için başvurular 01 Aralık 2021 tarihinde başlamış olup 15 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek.

Üniversite tarafından yapılan açıklamada adayların yukarıda belirtiğimiz tarihler arasında başvurularını Üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen yapılması gerekiyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.