HMB ve BAKA İdari Memur İle Kamu Personeli Alımı Sona Erecek

HMB ve BAKA İdari Memur İle Kamu Personeli Alımı Sona Erecek

Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı kamu personeli alımı başvuruları sona erecek. Başvuruları alınmaya devam ediliyor. Her iki ilanda başvuru şekli ve tarihleri farklı olduğu üzere dikkatli inceleyin.

Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Batı Karadeniz Kalınma Ajansı kamu personeli alımı başvuruları sona eriyor. İki ilan idari memur alımı kılavuzları sunuldu.

Hazine ve Maliye Bakanlığı Destek Memur Alımı 2024

Maliye Bakanlığı Merkezi Birimi uzman personel ve destek personeli alımı yapıyor. Yerleştirme işlemi yapılacak sınav ile belirlenecek. Bakanlık ilanları başvuruları nasıl ve hangi şartlarda yapılacağı kılavuz halinde sunuldu.

HMB İş İlanları Açıklaması

5671 sayılı Merkezi Finans ve İhale Biriminin İstihdam ve Bütçe Esasları Hakkında Kanun ile 20.10.2007 tarih ve 26676 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Merkezi Finans ve İhale Birimi Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca, 6 – 10 Mayıs 2024 tarihleri arasında 1 adet Uzman Personel ve 2 adet Destek Personeli pozisyonu için Giriş Sınavı; 1 adet Uzman Personel pozisyonu için ise Seçme Sınavı yapılacaktır. Birim tarafından gerekli görülmesi durumunda, herhangi bir aşamada, sınav veya başvuru tarihlerinde değişiklik yapılabilecektir.
Başvurular 11 Mart – 18 Nisan 2024 tarihleri arasında Kariyer Kapısı Cumhurbaşkanlığı resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek olup, duyuruda belirtilen süre içinde elektronik ortamda yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Başvuru kılavuzu


Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı, 15/7/2018 tarihli ve 30479 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 4 sayılı Bakanlıklara Bağlı, İlgili, İlişkili Kurum ve Kuruluşlar İle Diğer Kurum ve Kuruluşların Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 187 nci maddesinin ikinci fıkrasının (g) bendi ve 200 üncü maddesi ile 27/6/1989 tarihli ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Ek 28 inci maddesinin dördüncü fıkrası hükümlerine dayanılarak hazırlanan ve 29 Mayıs 2019 tarihli ve 30788 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde, TR61 Bölgesinin (Antalya, Burdur ve Isparta illeri) kalkınmasına ve gelişmesine hizmet etmek ve katkıda bulunmak isteyen, yeniliğe ve gelişime açık, analitik düşünebilen, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, hizmet ve kalkınma bilinciyle ve sorumluluğuyla hareket eden, seyahat engeli olmayan 2 Uzman Personel alımı gerçekleştirecektir.

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansının merkezi Isparta ili olup, Ajansın faaliyet alanlarını Antalya, Burdur ve Isparta illeri oluşturmaktadır. Sınavda başarılı olanlar, Ajans Genel Sekreterliğinin uygun göreceği bu illerin birinde çalışmayı kabul edeceklerdir.

Başvuruları 01 Nisan 2024 tarihinden başlayarak 19 Nisan 2024 tarihi saat 23.59'a kadar e-Devlet Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.