HMB 250 Defterdarlık Uzmanı Alımı 8 Bin TL Maaş

HMB 250 Defterdarlık Uzmanı Alımı 8 Bin TL Maaş

Resmi gazetede üzerinden yayımlanan ilana göre Hazine ve Maliye Bakanlığı Defterdarlık 250 personel alımı istihdamında bulunuyor. HMB istihdam edeceği personele 8 bin TL maaş verecek.

HMB 250 Personel Alacak ve 8 Bin TL Maaş Verecek

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Hazine Ve Maliye Bakanlığı Defterdarlık bünyesinde istihdam edilmek üzere uzman yardımcısı alımı yapıyor. İlana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 250 personel alımı yapılacak.

250 Uzman Yardımcısı Alımı İçin Başvuru Şartları;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması askerlikten muaf olması askerlikle ilişiği bulunmaması veya askerlik çağına gelmemiş olmaları gerekmektedir.

Sınavın yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak.

Erkek adayların askerlik bilgileri Milli Savunma Bakanlığından otomatik olarak gelmektedir. Askerlik bilgilerinde hata olan adayların herhangi bir askerlik şubesinden askerlik bilgilerini güncelleştirmeleri, bilgileri güncellendikten sonra da başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olup, ilanda aranılan öğrenim durumuna ilişkin denklik belgesi olan adayların, diploma veya mezuniyet belgesi yerine denklik belgesini, Yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olup, ilanda aranılan öğrenim durumuna ilişkin denklik belgesi olan adayların, diploma veya mezuniyet belgesi yerine denklik belgesini pdf ya da JPEG formatında sisteme yüklemeleri gerekmektedir.

Başvuru Şekli ve Zamanı;

Başvurular 31 Aralık 2021 tarihinde başlamış olup 11 Şubat 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr linki üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum