Hitit Üniversitesi 15 Mülakatsız Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı

Hitit Üniversitesi 15 Mülakatsız Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı

Hitit Üniversitesi, 1 Ağustos 2023 tarihli Resmi Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre mülakatsız 15 temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. En az lise mezunu ve KPSS 50 taban puan şartı aranmaktadır.

Mülakatsız Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı Duyurusu

Hitit Üniversitesi Rektörlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere lise veya dengi okullardan mezun olmuş olmak şartı ile 10 temizlik personel ve 5 koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Güncel müracaat kılavuzunun yayımlanmasıyla birlikte işe alım için başvurular bugün itibariyle alınmaya başlandı.

Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Temizlik personeli alımı: Temizlik personeli alım ilanına müracaat edecek olan adayların Lise veya dengi okullardan mezun olmuş olması gerekmektedir. 9 erkek ve 1 kadın olmak üzere 10 temizlik personeli alımı yapılacaktır. Kurum tarafından ihtiyaç halinde adayların temizlik görevini vardiyalı bir şekilde devam ettirmesi istenecektir.

Bu neden ile vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmanız beklenmektedir. 2022 KPSS sınavından P - 94 puan türünde 50 taban limitine ulaşmış olmanız gerekmektedir. İlanın son müracaat tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 36 yaşından gün almamış olmanız da yine aranan şartlar arasındadır. Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması istenmektedir.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı: Güvenlik görevlisi alımı unvanına başvuru yapacak olan adayların en az bölüm şartı aranmaksızın önlisans mezunu olması istenmektedir. Görevinizi devamlı yapmanızı engel teşkil edecek hastalığınızın bulunmaması istenmektedir. Bu kadro için ise 2022 KPSS P-93 puan türünden en az 50 puana sahip olmanız gerekmektedir.

167 santimetreden kısa olmayan adayların müracaatları değerlendirilme aşamasına alınacaktır. İlan formu müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını tamamlamamış olmanız ve askerlik ile ilgili ilişiğinizin bulunmaması da yine aranan şartlar arasındadır.

Kamu Personeli Alımı İlanına Müracaatlar Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Çorum Hitit Üniversitesi tarafından Çorum iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana müracaatlar 1 Ağustos 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. Şartları sağlayan adaylar için en son başvuru tarihi 15 Ağustos 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurular online alınacak olup işe alım resmi kariyer internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmek istenmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.