Harran Üniversitesi Hastanesi 29 Sağlık Personeli ve İşçi Alımı

Harran Üniversitesi Hastanesi 29 Sağlık Personeli ve İşçi Alımı

Harran Üniversitesi 29 Eylül 2023 tarihli Resmî Gazete üzerinden 29 sağlık personeli ve işçi alımı yapacağını ilan etti. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım için farklı kadrolarda ve kontenjanlarda alım gerçekleşeceği açıklandı...

Üniversite İş İlanları

Harran Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında 29 sağlık personeli ve işçi alımı yapılacaktır. Lise öğrencisi lisans mezunlarından yapılacak olan alım için adaylar, sözleşmeli personel kadrosunda istihdam edilecektir.

Eğitim Şartına Göre Unvanlar ve Kadro Dağılımı

Lise Mezunu: 14 kişi Hemşire ve 4 kişi Destek Personeli (Temizlik Personeli)

Önlisans Mezunu: 3 kişi Röntgen Teknisyeni, 2 kişi Sağlık Teknikeri ve 2 kişi Koruma ve Güvenlik Görevlisi,

Lisans Mezunu: 2 kişi Büro Personeli alımı yapılacaktır.

Personel Alımı İş İlanı KPSS Şartı

2022 KPSS B grubu lisans mezunları P - 3 önlisans mezunları P - 93 ve lise mezunları P - 94 puan türünden en az 60 taban puan almış olması gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı İş İlanı Kriterleri

Hemşire Alımı: Alanında en az 2 yıl mesleki deneyim kazanmış sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olan adaylardan alım yapılacaktır.

Röntgen Teknisyeni Alımı: Önlisans düzeyinde radyoloji veya tıbbi görüntüleme teknikleri bölümü mezunu olmanız gerekmektedir.

Sağlık Teknikeri Alımı: Lisans nükleer tıp teknikleri ve önlisans ağız ve diş sağlığı bölüm mezunu olan adaylardan alım yapılacaktır.

Büro Personeli Alımı: Lisans düzeyinde iktisat işletme, maliye, kamu yönetimi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi veya yönetim bilişim sistemleri bölümü mezunlarından alım yapılacaktır.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı: Yükseköğretim kurumlarının özel güvenlik ve koruma, savunma ve güvenlik, güvenlik ve kamu, güvenlik ve asayişin sağlanması, güvenlik ve koruma veya mülkiyet koruma ve güvenlik önlisans bölümü mezunu olmanız gerekmektedir.

Destek Personeli Alımı (Temizlik Personeli): Temizlik görevinde çalışmasını engel herhangi bir durumu bulunmayan lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylardan alım yapılacaktır.

Memur Alımı Başvuru Tarihleri ve Yeri

Şanlıurfa iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana müracaatlar, 29 Eylül 2023 ve 13 Ekim 2023 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular üniversitenin resmi internet sitesi aracılığıyla online olarak gerçekleşecektir.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.