Halkbank Kamu Personeli Alımı Başvuruları 16 Ağustos Son

Halkbank Kamu Personeli Alımı Başvuruları 16 Ağustos Son

Halkbank kamu personeli alımı yapacağını yayınladı. Banko hizmetleri asistanı alımı yapacak. Halkbank personel alımı başvuruları 16 Ağustos 2021 tarihine kadar alınacak.

Halkbank kamu personeli alımı belirtildi. Başvuru yapacak adaylar için alımlar Halkbank Banko’ ya yapılacağı belirtildi. Banka personel alımı sayısı açıklanmadan başvuru kabul etmektedir.

Kurumca yapılan açıklama “bankamızda istihdam edilmek üzere boş kontenjanlara belirtilen unvanda personel alımı yapılacaktır.” şeklinde açıklama yapıldı.

Genel Başvuru Şartları

Başvuru yapacak bireyin Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olması, kamusal haklarından mahrum bulunmaması ve süresi geçmiş bile olsa kasten işlenen suçlardan yargılanmamış olması isteniyor.

Çalışmasının yasaklanmamış olması, 29 yaşından büyük olmak, en az 4 yıllık unvanın gerektirdiği bölümlerden mezun olması isteniyor. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmama, herhangi bir kurumda çalışma zorunluluğunun bulunmaması gerekiyor.

Davranış ve özgeçmişleri bakımından bankacılık mesleğine uygun bulunmak, alımı yapılacak il veya ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olma şartlarının sağlanması gerekmektedir.

Banka Memuru Sınav Başvuruları

Sınava başvuru yapacak adayların için başvuruları 2 Ağustos tarihinden bu yana alınmaya başlamış olduğundan dolayı en son tarihi olarak 16 Ağustos 2021 tarihi olarak açıklandı.

Başvuru yapacak adaylar başvuru kılavuzunda da belirtilen internet adresi üzerinden giriş yaptıktan sonra belirtilen ücretleri karşılayarak başvurularını yapacak olup başvurular online yapılacaktır. Şahsen veya posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuruda Gerekli Belgeleri

Başvuru yapmış ve onaylanmış adaylar için sınav başvuru formu temin edildikten sonra istenilen belgelerin de eklenerek başvuru süreçleri tamamlana bilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.