Gençlik ve Spor Bakanlığı 350 Sözleşmeli Antrenör Alımı

Gençlik ve Spor Bakanlığı 350 Sözleşmeli Antrenör Alımı

Gençlik ve Spor Bakanlığı 350 sözleşmeli antrenör alımı yapıyor. Bakanlık alımına başvuru yapacaklardaki üst yaş sınırı 65 olarak ilan edildi. GSB personel alımı başvuruları nasıl yapılacak?

GSB Sözleşmeli Antrenör Alımı Duyurusu

Gençlik ve Spor Bakanlığı 350 sözleşmeli antrenör alımı başvuruları nasıl yapılacağı açıklandı. KPSS 60 puanı bulunan adaylar başvuru yapabilecek. Devlet memuru alımı olarak gerçekleşecektir.

Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2020 yılı en az KPSS 60 puan almış olmak,18 yaşını doldurmuş olmak, 65 yaşını doldurmamış olmak ve Yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde beden eğitimi veya spor eğitimi veren bölümlerinden mezun olmak, şartları aranıyor.

Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektir. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumunda, arşiv araştırma sonucu olumlu olmak. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik aylığı almaması gerekiyor. Adayların tam zamanlı çalışmaya engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir, Başvuru yapacağı pozisyona uygun ve ek-1 sayılı listede belirtilen branşta en az temel antrenörlük (ikinci kademe) düzeyinde antrenörlük belgesine sahip olmak.

Başvuru için Gerekli Belgeler

1) Biyometrik fotoğraf (son 6 ay içinde çekilmiş ve adayın kolaylıkla tanınmasını sağlayabilecek nitelikte olmalıdır).

2) Başvuru yapacağı pozisyona uygun ve ek-1 sayılı listede belirtilen branşta en az temel antrenörlük (ikinci kademe) düzeyinde antrenörlük belgesi.

Başvuru Şekli, Yeri ve Zamanı

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını, 20 Eylül (10:00) – 27 Eylül 2021 (17:00) tarihlerinde e-Devlet üzerinde Gençlik ve Spor Bakanlığı-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://www.turkiye.gov.tr/genclik-ve-spor-kariyer-kapisi-kamu-ise-alim) adresi üzerinden elektronik ortamda yapacaklardır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.