Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu Kamu İşçi Alımı

Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu Kamu İşçi Alımı

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü kamu işçi alımı yapacağını duyurdu. 18 – 45 yaş arasında olanlar bu ilana başvuru yapabilir.

Öğretmenevi ASO Kamu İşçi Alımı

Bursa Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu İŞKUR üzerinden yayınladığı ilanla personel alımı yapacak. Aşağıda verilen İŞKUR iş ilanları numarası ile başvuru yapılacak. 25 Eylül 2023 tarihi bitimine kadar 18 – 45 yaş arasına olanlar başvuru yapacak.

Öğretmenevi İlanı

1- Başvuran adayların öncelikli Turizm otelcilik Meslek lisesi mezunu olmak veya okul, sosyal tesis veya konaklama işletmelerinde en az kısmi zamanlıda olsa 2 (iki) yıl içerisinde mesleki deneyime sahip olması, En az ilköğretim mezunu olmak.

2- Mesleği yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak. 45 yaşını geçmemiş olmak.

3- Personel çalışma saatleri idaremizce vardiya esasına göre belirlenecektir. Haftada 6(altı) gün, 45 (saat) çalıştırılacaktır. İdarenin belirleyeceği haftanın bir günü izinli sayılacaktır. Mesai saatleri ve iş bölümü idare tarafından düzenlenecektir.

4- Kura tarihi itibari ile geriye doğru iki yıl Gemlik ilçe sınırları içerisinde ikamet etmesi ve bunu belgelendirmesi (İkametgah belgesi)

5- MEB Onaylı Hijyen Eğitimi Belgesine sahip olmak.

6- Talepte İstenen Şartları Taşıyanlar ve bunları belgelendirenler kuraya alınacaktır.

7- Talep şartlarını taşımayanlar ve istenen belgeleri Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğüne Kura tarihinden önce elden teslim etmeyenler kuraya alınmayacaktır.

8- İstenen evrak ve belgeler kura tarihi olan 27/09/2023 tarihi saat 11:00’e kadar Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğüne elden teslim edilmesi gerekmektedir.

9- Kura çekimi 27/09/2023 tarih ve saat 11:00’de Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde yapılacaktır. Kura sonuçları https://gemlikdanisekimogretmenevi.meb.k12.tr kurumun resmi web adresinde yayınlanacaktır ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

10- Kuradan çıkan adaylar için 28/09/2023 tarihinde saat 11:00’da Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde sözlü mülakat yapılacaktır.

11- Alınacak personel devlet memuru olmayıp belirli süreli sözleşmeli işçi statüsünde çalıştırılacaktır. Mevcut yasalar dahilinde devlet memurluğuna veya devlet kadrolarına işçi statüsüne geçiş de söz konusu değildir.

12- Alınacak personele Brüt Asgari ücret ödenecektir.01/10/2023 tarihinde iş başı yapacaktır.

13- Kurumda istihdam edilecek personelin özlük hakları, genel bütçeden değil öğretmenevine ait kurum bütçesinden karşılanacaktır.

Başvuruları 00007807376 iş ilan numarası ile yapılacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.