Fransız Alstom Demiryolları 2022 Binlerce Personel Alımı

Fransız Alstom Demiryolları 2022 Binlerce Personel Alımı

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Fransız Alstom Demiryolları bünyesinde istihdam edilmek üzere 7.500 personel istihdamında bulunuyor. Alım yurtdışından gerçekleşecektir.

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Demiryolları ve raylı taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Fransız Alstom Şirketi 2022 için bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 bin 500 personel istihdamında bulunuyor.

Alstom, Akıllı, sürdürülebilir mobilitede lider olan Alstom’un, dünya çapında optimize edilmiş kapasiteye sahip daha yeşil, daha modern tren, metro ve tramvay filolarına yönelik artan talebe yanıt vermesi gerekiyor.

Alstom tarafından yapılan açıklamada, 2022 itibarıyla toplam siparişleri 77,8 milyar avroya ulaşan şirketin, bu talebi karşılamak için dünya genelinde 6 bin mühendis ve işletmecinin yanında, 1.500 işçi ve teknisyeni işe alacağı belirtildi. Bu işe alımlar, vagonlar, sinyalizasyon ve hizmetler ile ilgili projeler içindir. Küresel olarak, mühendislik kalıcı pozisyon açıklarının yarısını oluşturmaktadır.

Şirketin yaptığı açıklamaya göre 2022 itibarıyla toplam siparişleri 77,8 milyar Euro’ya ulaşan firmanın bu talebi karşılamak için dünya genelinde 6 bin mühendis ve işletmeci ile beraber 1500 işçi ve teknisyen istihdamında bulunacağını belirtti.

Söz mevzusu istihdamın demir yolu malzemeleri ve hizmetlerine dair projelerde olacağı kaydedilen ve belirtilen açıklamada Avrupa’ da 3 Bin 900, Asya pasifikte 1700 şimal ve cenup ABD’ da 1500 Afrika Orta doğu ve Orta Asya ‘da 400 pozisyon için personel istihdamında bulunacağı belirtilmiştir.

Firma başvuruları kendi şirketi üzerinden alınacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum