Eti Maden 67 Personel Alımı Başvuruları 25 Haziran

Eti Maden 67 Personel Alımı Başvuruları 25 Haziran

Eti Maden İşletmeleri tarafından yapılan açıklama ile işçi alımı ilanı verildi ve ilan çerçevesinde adaylarda gerekli olan şartlar belirtildi. Eti Maden 67 personel alımı başvuruları 25 Haziran tarihinde sona erecek.

Eti maden 67 personel alımı ilanı ile pek çok kişinin gerekli olan şartlarını yerine getirerek iş sahibi olabilmesi için duyurular yapıldı. İşletmenin işçi alım ilanlarına başvuru yapmak isteyen adayların kurum tarafından belirtilen tüm şartları taşıması gerekmektedir. Bu doğrultuda 67 beden işçisi alınacak olan iş alımlarında gerekli olan bilgiler aşağıda belirtilmiştir.

Başvuru İçin Gerekli Olan Bilgiler

Eti Maden İşletmeleri bünyesinde çalışması planlana 67 adet işçi alımı için yapılacak başvuru tarihi 25 Haziran 2021 olarak açıklandı.

Bu alanda alınacak işçi alımı ilanında başvuru için kuruma ait olan https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx web sitesi adresinden başvuru yapılması gerekmektedir. İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapılması gerekir ve giriş yaptıktan sonra İşyeri Unvanı bölümüne Eti Maden yazılarak ara butonuna tıklanması gerekir.

Başvuru İçin Genel Şartlar

Proses işçisi alımları için yayınlanan ilana yapılacak başvurularda kişilerin Türkiye Cumhuriyeti Türk vatandaşı olması zorunluluğu bulunmaktadır.
Başvuru yapacak adayların kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluğu bulunmaktadır.

Eti Maden işçi alımı için adaylarda aranılacak başvuru şartı olarak ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olması gerekmektedir.

Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler

İşçi alımlarında adaylarda olması gereken belgelerin başında kimlik kartının aslı ve fotokopisinin zorunlu olması istenmektedir.

Eti maden işçisi alımı ilanları kapsamında yer alan belge şartlarından biri de iş başvurusu yapacak olan adayın diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı olan örneği veya e- devlet sayesinde alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesinin olması zorunluluğu bulunuyor.

Eti maden tarafından 67 adet personel alımı iş ilanları için gerekli olan tüm belgeler ve gerekli olan şartları yerine getiren adayların başvuruları değerlendirilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.