Eskişehir İŞKUR’dan 4 Kamu Beden İşçisi Alımı Bitiyor

Eskişehir İŞKUR’dan 4 Kamu Beden İşçisi Alımı Bitiyor

Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünün yayınladığı ilana göre ESKİ bünyesine en az lise mezunu personel alımı yapacak. Kurum bünyesinde tam zamanlı çalıştırılmak üzere personel alımı yapacaklarını ilan etti.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ilan açıklamalarına göre personellerin kamu beden işçisi alımı olarak çalışacaklarını ilan etmişti.

Eskişehir İŞKUR Personel Alımı Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olması, Başvuru yapacak adayların Merkez ve ilçelerinde ikamet ediyor olması, personel adayların eski hükümlü veya Terörle Mücadelede Yararlanan özel durumlu olması gerekmektedir.

Eskişehir İŞKUR Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihleri

Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilanda başvurular 25 Ocak 2022 tarihinde bitiyor. İş İlan Numarası (00006527151) ile 25 Ocak 2022 tarihine kadar İŞKUR resmî sitesinden veya İŞKUR merkezlerine giderek şahsen başvuru yapabilecekler. Kurada ismi çıkan adaylara mülakat sınavı yapılacağını bildirdi.

Kura çekimi 04 Şubat 2022 tarihinde saat 10:00-11:00 arasında Eskişehir Büyükşehir Genel Müdürlüğü Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Adaylar duyuruları ve sonuçları Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünün resmî sitesi (www.eskisehir-eski.gov.tr) adresinden takip edebilecekler. Adayların adreslerine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.