Eren Üniversitesi Sınavsız 3900 TL Maaşla 40 Personel Alımı

Eren Üniversitesi Sınavsız 3900 TL Maaşla 40 Personel Alımı

En az lise mezunu personel alımı iş ilanları içerisinde Eren Üniversitesi bünyesine 40 yeni personel alımı yapılacağı açıklandı. Sınavsız alım yapılacak. Yapılan açıklama ile bu personel alımına ülke genelinden herkes başvuru yapabilecek.

Eren Üniversitesi tarafından yapılan son personel alımı ilan açıklaması ile üniversite bünyesine Türkiye genelinden en az lise mezunu herkesin başvuru yapabileceği 40 kişi kamu personeli alımı yapılacak. Yapılan açıklamada alınacak personellere yazılı veya sözlü sınavı uygulanmayacak.

Adayların sadece 2020 yılında düzenlenen KPSS puanlarına göre yapılacak puan sıralamasına göre sözleşmeli personel olarak yerleştirmeleri yapılacak.

Üniversite Memur Alımı Açıklanan Boş Kadrolar

Üniversite tarafından yapılan açıklamada açıklanan kadrolar;

10 kişi erkek Temizlik Personeli ve 5 kişi kadın temizlik personeli en lise mezunu ve KPSS P94 puanı en az 60 ve üzerinde olan 27 Aralık 2021 tarihi itibariyle 41 yaşından gün almamış kişiler alınacak.

Güvenlik Görevlisi alımı olarak yapılacak 15 personel alımında 13 kişi erkek ve 2 kişi kadın adaylar içerisinden en az lise mezunu, KPSS P94 puanı en az 60 ve üzerinde olan, askerliğini yapmış yada ilişiği bulunmayan, 27 Aralık 2021 tarihi ile 36 yaşından gün almayanlar arasından devlet personel alımı yapılacak.

Ayrıca ön lisans mezunu kamu personel adayları arasından 5 Teknisyen personel alımı, 4 Büro Memuru alımı, Lisans mezunları arasından 1 büro personeli alımı yapılacak.

Bitlis Eren Üniversitesi Kamu Personeli Alımı Başvuruları

Bitlis Eren Üniversitesi 40 kamu personeli alımı için adayların 13 Aralık 2021 tarihi ile 27 Aralık 2021 tarihleri arasında başvurularını Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına bizzat yapılması gerekiyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum