Erciyes Üniversitesi 59 Sivil Memur Alımı Son Başvuru Günleri

Erciyes Üniversitesi 59 Sivil Memur Alımı Son Başvuru Günleri

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü tarafından geçtiğimiz günlerde 59 sivil memur alımları açıklanmıştı. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım için farklı kadro ve pozisyonlarda görevlendirmeler yapılacaktır. Başvuru detayları haberimizde verildi..

Üniversite İş İlanları

Erciyes Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda 59 sivil memur alımı yapacağını açıkladı. Adayların Kamu Personeli Seçme sınavına katılmış olması gerekmektedir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın şartları sunuldu.

Memur Alımı Kontenjanları Açıklandı

1 kişi Diğer Sağlık Personeli,

1 kişi Laborant,

1 kişi Diğer Sağlık Personeli,

1 kişi Fizyoterapist,

25 kişi hemşire,

8 kişi Sağlık Teknikeri,

2 kişi Tekniker,

7 kişi Büro Personeli,

12 kişi Destek Personeli,

1 kişi Psikolog alımı yapılacaktır.

Kamu Memur Alımı İşe Alım Süreci Nasıl Yapılacak

Üniversite Rektörlüğü tarafından güncel olarak yayımlanmış olan kılavuza göre alımlar sırasında herhangi bir mülakat işlemi yapılmayacaktır. Kurum tarafından değerlendirmeler KPSS puanına göre yapılacağı belirtilmiştir. Bu kapsamda en yüksek puandan en düşük puan alan adaya kadar değerlendirme yapılacaktır. İşe alımlar KPSS puanına göre gerçekleşecektir.

KPSS Puan Şartı Var

2022 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olmanız gerekmektedir. Lise mezunu olan adayların P – 94 önlisans mezunu olan adayların P – 93 ve lisans mezunu olan adayların ise P – 3 puan türünde taban puan olarak 60 almış olması gerekmektedir.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Kayseri iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana başvurular başlamıştır. Adaylar başvurularını 27 Ekim 2023 tarihi de dahil olmak üzere tamamlamış olmaları gerekmektedir. Başvurularınızı e-Devlet Kapısı üzerinden “Erciyes Üniversitesi- Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden online olarak yapmanız gerekmektedir. Şahsen veya posta yolu ile başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.