Erciyes Üniversitesi 59 Büro Personeli, Hemşire ve Memur Alımı

Erciyes Üniversitesi 59 Büro Personeli, Hemşire ve Memur Alımı

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Resmî Gazete üzerinden az önce yayımlanmış olan ilana göre üniversite 59 büro personeli hemşire ve farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere memur alımı yapacağını duyurdu. KPSS puan sıralamasına göre alım olacak.

Üniversite İş İlanları

Kayseri iş ilanları kategorisinde Erciyes Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 59 hemşire, büro personeli ve daha birçok kadro da memur alımı yapacağını duyurdu. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alımlar için ön lisans ve lisans mezunlarına da uygun kadrolara yer verildi. Şartları sağlamanız halinde 81 ilden alım sürecine katılabilirsiniz. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak gerekli detayları size sunduk.

Üniversite Personel Alımı Başvuru Kriterleri Nedir?

7 Büro Personeli Alımı: Muhasebe ve Finans Yönetimi Bölümü, Maliye, İşletme veya İktisat bölüm mezunu olmanız gerekmektedir.

12 Destek Personeli Alımı: Lise veya dengi okullardan mezun olmuş olanlardan bahçıvan, aşçı, mobilya döşemecisi ve işçi kadrolarında yapılacak olan alımlar için alanınızda deneyimli olmanız gerekmektedir.

2 Diğer Sağlık Personeli Alımı: Önlisans düzeyinde tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik programından mezun olan adaylardan alım yapılacaktır. Ayrıca tıbbi laboratuvar alanı, tıbbi laboratuvar, teknisyenliği, bölüm mezunları da bu kadroya müracaat edebilirler.

1 Fizyoterapist Alımı: Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölüm mezunu olmak.

25 Hemşire Alımı: 5 lisans Hemşirelik ve 20 lise Hemşirelik mezunlarından alım yapılacaktır.

1 Laborant Alımı: Tıbbi Laboratuvar Teknikleri bölüm mezunu olmanız gerekmektedir.

1 Psikolog: Psikoloji bölüm mezunlarından alım yapılacaktır.

8 Sağlık Teknikeri Alımı: Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Ağız ve Diş Sağlığı ve Ameliyathane Hizmetleri bölüm mezunlarından alım yapılacaktır.

2 Tekniker Alımı: Önlisans düzeyinde 1 Bilgisayar Programcılığı Bölümü ve 1 Elektrik Teknolojisi veya Elektrik bölümü mezunlarından alım yapılacaktır.

Personel Alımı İlanına Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Müracaatlarını 14 Eylül 2023 ve 29 Eylül 2023 tarihleri arasında e-Devlet Kapısı üzerinden “Erciyes Üniversitesi- Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda yapmanız gerekmektedir.

Başvuru Kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.