EPDK Personel Alımı 47 Kişi Başvuruları Bitiyor

EPDK Personel Alımı 47 Kişi Başvuruları Bitiyor

Yayımlanan EPDK Personel alımı ilanlarına göre Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu personel alımı yapacak. İlana göre farklı unvanlarda personel alımı yapıyor. Başvurular bitiyor detayları haberimizin içeriğinde.

Resmi gazete üzerinden yayımlanan EPDK personel alımı ilanlarına göre Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere alınacak 47 kamu personeli alımı başvuruları için sona gelindi. Şartları taşıyarak başvuru yapmak isteyen adayların başvurularını yapmaları gerekiyor.

EPDK memur alımı için yayınlanan kadrolar  2 (iki) adet Mütercim Tercüman, 17 (on yedi) adet Mühendis, 1 (bir) adet Kütüphaneci, 2 (iki) adet Çözümleyici, 14 (on dört) adet Yönetim Görevlisi, 5 (beş) adet İletişim Görevlisi, 4 (dört) adet Şoför ve 2 (iki) adet Teknisyen olmak üzere toplam 47 personel alımı yapıyor.

Enerji Piyasası 47 Personel Alımı İçin Özel Başvuru Şartları;

Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, programlarının birinden mezun olmak.

Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Geometrik Mühendisliği, programlarının birinden mezun olmak.

En az B Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi olmak,

Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik, Kütüphanecilik, Kütüphanecilik ve Bilgi Çalışmaları, programlarının birinden mezun olmak.

Ortaöğretim Kurumlarının; Elektrik- Elektronik Teknolojisi alanı Elektrik Tesisatları ve Pano Monitörlüğü, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme alanı Yapı Tesisat Sistemleri, dallarından birinden mezun olmak,

Adalet Meslek Eğitimi, Adalet, önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Başvuru Şekli Ve Zamanı;

Başvurular 31 Ocak 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.