En Az Lise Mezun 4/B Sözleşmeli Personel ve Memur Alımı

En Az Lise Mezun 4/B Sözleşmeli Personel ve Memur Alımı

En az lise mezunu olan adaylar arasından 4/B sözleşmeli personel alımı ve memur alımı yapılacağı ilan edildi. Türkiye genelinden nasıl Kocaeli ilanına başvuru yapılacağı açıklandı.

En Az Lise Mezunu 19 Kişi 4/B Sözleşmeli Personel Alımı ve Memur Alımı Duyurusu

Kocaeli ilanına göre Türkiye genelinden bu alıma başvuru yapılabilir. Kamu personeli alımı ilanlarını bekleyenler bu alıma başvuru yapabilir. Başvuru yapacaklar lise, önlisans ve lisans mezunu olabilir.

Başvurular nasıl ve hangi tarihlerde yapılacak?

Elektronik ortada başvuru kabul edilecek. Kocaeli Üniversitesi resmi internet adresinden online olarak başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Şahsen ve posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru süresinin son günü resmi tatil gününe rastlaması halinde takip eden iş günü saat 23:59’a kadar müracaat kabul edilecektir.

Destek personeli alımı 5 kişi: temizlik hizmetlerinde istihdam edilmek üzere; Ortaöğretim kurumlarından mezun olmak. Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak. İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine uyum göstermek. Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya muaf olmak. Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak.

Büro personeli alımı 10 kişi: Büro yönetimi, büro yönetimi ve sekreterlik, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, sekreterlik, ofis teknolojileri ve yönetimi, büro hizmetleri ve yönetici asistanlığı, insan kaynakları, personel yönetimi, insan kaynakları yönetimi önlisans programlarının birinden mezun olmak. Muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulamaları, muhasebe ve vergi uygulamaları, tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik bölümü mezunları başvuru yapabilecek.

Sağlık teknikeri alımı 1 kişi: Sağlık laboratuvarı, tıbbi laboratuvar, tıbbi laboratuvar teknikleri, tıbbi laboratuvar teknikleri önlisans mezun olması gerekiyor.

Eczacı alımı 1 kişi: eczacılık fakültesi mezunları başvuru yapabilecek.

Uçak kontrol ve bakım mühendisi alımı 2 kişi: Geçerli bir kategori B2 hava aracı bakım personeli lisansına ve kategoriye uygun olarak bu lisansa işlenmiş hava aracı tipine sahip olmak. Belgelendirilmek üzere bakım kuruluşlarında en az 5 yıl iş tecrübesine sahip olmak. 55 yaşından gün almamış olması gerekiyor.

Ortak şartlar:

Adaylar 18 yaşını doldurmuş ve ilan durumuna göre 55 yaşını bitirmemiş olması gerekiyor. KPSS puan sıralaması ile alım gerçekleşecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.