En Az KPSS 55 Puanla Iğdır Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Personel Alımı

En Az KPSS 55 Puanla Iğdır Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Personel Alımı

En az KPSS 55 puanı bulunan adaylar bu iş ilanlarını kaçırmayın. Iğdır Üniversitesi 4/B sözleşmeli personel alımı yapıyor. En az lise mezunu olan adayların başvurusu kabul edilecek. KPSS sıralaması ile yerleştirme yapılacak.

Iğdır Üniversitesi En Az KPSS 55 Puanla 4/B Sözleşmeli Personel Alımı!

Üniversite personel alımı ilanı bekleyenler bu ilana Türkiye genelinden başvuru kabul edilmektedir. Başvuruları şahsen veya posta yolu ile 27 Şubat 2024 tarihi bitimine kadar yapılacak.

Destek Personeli Alımı 1 kişi: Ortaöğretim kurumlarından (Lise ve Dengi) mezun olmak. Sıhhi tesisat alanında en az 2 yıl tecrübeli olmak.

Destek Personeli 1 kişi: Ortaöğretim kurumlarından (Lise ve Dengi) mezun olmak. MEB onaylı çinici, mandrel ile cam boncuk yapımı, sır ve döküm ve yağlı boya resim ile ilgili belgelere/sertifikalara sahip olmak.

Destek Personeli 1 kişi: Ortaöğretim kurumlarından (Lise ve Dengi) mezun olmak. İnşaat ile ilgili ustalık veya kalfalık belge/sertifikaya sahip olmak. MEB onaylı betonarme kalıp sistemleri ile ilgili kalfalık belgesine sahip olmak. İlgili alanda en az 2 yıl tecrübeli olmak.

Destek Personeli Alımı 1 kişi: Herhangi ön lisans programından mezunu olmak. MEB onaylı minyatür, kösele çanta yapımı, davul derisinden aksesuar yapma, keçe aksesuarları yapımı ile ilgili belgelere/sertifikalara sahip olmak.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Müracaat edecek adaylarda son başvuru tarihi itibariyle 12 Şubat 2024 tarihi itibarıyla 38 (otuz sekiz) yaşını bitirmemiş olmak şartı aranacaktır. Arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. Ön lisans mezunları için 2022 KPSS P93, Ortaöğretim mezunları için ise 2022 KPSS P94 puanına sahip olmak. “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Yeniden İşe Alınma başlıklı Ek 1 inci maddesinin (b) fıkrasına eklenen; “Sözleşmeli personelin, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmesinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içinde sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kamu kurum ve kuruluşlarının sözleşmeli personel pozisyonlarında yeniden istihdam edilemez.” hükmüne aykırı durumu tespit edilenler atanmaya hak kazansalar dahi atamaları yapılmayacaktır. Adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.