EGM Polisevi Kadrolu Kamu İşçi alımı (En Az Lise Mezun)

EGM Polisevi Kadrolu Kamu İşçi alımı (En Az Lise Mezun)

Aile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Emniyet Müdürlüğü Polis Evine kamu işçi alımı yapıyor. En az lise mezunu adaylar nasıl başvuru yapacak. EGM Polisevi personel alımı başvuru şartları ve şekli detayları yazımızda sunuldu.

EGM Polisevi Personel Alımı Duyurusu

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Aile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Emniyet Müdürlüğü Polis Evi ortaöğretim lise ve dengi okullardan mezun olmak şartıyla kamu işçi alımı yapılıyor. En az lise mezunu olan adaylar arasından başvuru kabul edilecektir.

Adaylarda Aranan Özel Şartlar

Kalfalık belgesine sahip olmak, en az 6 ay erkek berberinde çalışmış olmak veya en az 1 ay erkek berberi olarak vergi ödemiş olmak. Adayların askerliğini yapmış olması veya muaf ve ilişiği bulunmaması gerekmektedir. Adayların belirtilen özel şartlarına sahip olmaları gerekmektedir.

Polisevi Başvuru Şartları

18 yaşını doldurmuş olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak. En az lise veya dengi okullardan mezun olmak, Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı ve yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmak. Emekli olmamak, emeklilik şartları taşımamak, şartlarına sahip adaylar başvurularını kolaylıkla yapabileceklerdir.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuru Şartlarını taşıyan adaylar başvurular İŞKUR resmi internet sayfasından esube.iskur.gov.tr adresinden 00006292447 iş ilan numarası üzerinden yapılacaktır veya Alo 170 hattı üzerinden ve Ağrı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen gidip yapabileceklerdir.

Başvurular bu gün tarihinden itibaren alınacak olup en geç müracaatlar 24 Eylül 2021 tarihinde sona erecektir.

Şahsen müracaat edecekler için başvurular mesai saatleri içerisinde yapılacak olup aksi takdirde yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.