EGM Polis Akademisi Güvenlik Bilimleri Personel Alımı Duyurusu

EGM Polis Akademisi Güvenlik Bilimleri Personel Alımı Duyurusu

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı personel alımı için duyuru yayınlandı. Başvuru yapabilecekler için 2 kılavuz halinde şartlar sunuldu. İşte EGM personel alımı başvuru detayları haberi…

EGM POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIMI DUYURUSU

Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı 2 kılavuz halinde duyurdu. Başvuru yapacaklar için şartlar tablo şeklinde sunuldu. Peki EGM personel alımı başvuru şartları arasında neler bulunuyor.

İLK İLAN VE DETAYLARI

Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Güvenlik Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğüne, Anayasanın 132’nci maddesi, 4652 sayılı Polis Yüksek Öğretim Kanunu, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 2914 sayılı Yüksek Öğretim Personel Kanunu, 3201 sayılı Emniyet Teşkilatı Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun ilgili maddeleri ile Akademi web sayfasında yayınlanan Polis Akademisi Öğretim Elemanlığına Atama ve Yükseltme Kriterleri çerçevesinde naklen veya açıktan atama ile Profesör unvanında (1) öğretim üyesi alınacaktır.

polis-akademisi.jpg

İKİNCİ İLAN VE DETAYLARI

Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Güvenlik Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğüne, Anayasanın 132’nci maddesi, 4652 sayılı Polis Yüksek Öğretim Kanunu, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 2914 sayılı Yüksek Öğretim Personel Kanunu, 3201 sayılı Emniyet Teşkilatı Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun ilgili maddeleri ile Akademi web sayfasında yayınlanan Polis Akademisi Öğretim Elemanlığına Atama ve Yükseltme Kriterleri çerçevesinde naklen veya açıktan atama ile Araştırma Görevlisi unvanında (1) öğretim elemanı alınacaktır.

egm.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.