EGM İl Emniyet Müdürlüğü Polisevi 4 Personel Alımı İŞKUR’da

EGM İl Emniyet Müdürlüğü Polisevi 4 Personel Alımı İŞKUR’da

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı İl Emniyet Müdürlüğü Polisevi personel alımı için İŞKUR ilanı yayınladı. EGM Kamu işçi alımı olarak sunulan ilana göre en az ilkokul mezunu olan adaylar bu ilana başvuru yapabilecek.

Emniyet Genel Müdürlüğü İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Polisevi personel alımı yapılacağı ilan edildi. Devlet kamu işçi alımı ilanına göre en az ilkokul mezunu adaylar nasıl başvuru yapacağı açıklandı.

Muğla Polisevi Başvuru Şekli ve Tarihleri

Adaylar başvuruları Türkiye İş Kurumuna giriş yaparak 00006559894 iş ilan numarası ile yapacaktır. Tüm şartları tutmayan adaylar ilana erişemeyecek. 14 şubat 2022 tarihi bitimine kadar online başvurular yapılabilir.

Genel ve Özel Şartları

En az ilkokul mezunu olması gerekiyor. 18 yaşını doldurmuş olması ve üst yaş sınırı belirtilmemiştir.

MEB Onaylı Hijyen Eğitim belgesi sunulacaktır.

Adli Sicil Kaydı Belgesi sunulacaktır.

Aile hekiminden alınmış raporu ile sağlık problemi olmadığına dair belge sunulacaktır.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik, yaşlılık ve malullük aylığı almadığına dair belge sunulacaktır.

Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğü tarafından yapılacak sözlü ve uygulamalı mülakatta başarılı olmak. 24 saat hizmet verildiğinden çalışma saatleri Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğü idaresince vardiya esasına göre belirlenecektir.

İstenilen evraklar 17/02/2022 tarihi saat 13:00’ a kadar Polisevi İdari Büro Amirliğine getirilerek evrak kontrolü teslimi ve yapılacak olup eksik evrakı bulunan adaylar noter çekilişine alınmayacaktır.

Noter Çekilişi 18/02/2022 günü saat: 10:00’da Polisevi Şube Müdürlüğü giriş kat bekleme salonunda yapılacak, http://www.mugla.pol.tr adresinde mülakata girmeye hak kazananların listesi ile mülakat yeri ve tarihi yayınlanacak olup, ayrıca yazılı veya sözlü tebligat yapılmayacaktır.

Evrakları tam olan başvuru sayısının talep edilen sayının 4 katını aşmaması durumunda 22/02/2022 tarihinde saat 13:00’ da, Polisevi Şube Müdürlüğü hizmet binası giriş katında bulunan toplantı salonunda kurumumuzca oluşturulan komisyon tarafından sözlü ve uygulamalı mülakat yapılacaktır.

Mülakatı kazanan adayların, işe alınma aşamasında Muğla İl Emniyet Müdürlüğünce yapılacak Güvenlik arşiv soruşturmasında engel teşkil edici, sakıncalı durumunun bulunmaması şartı aranacaktır.

İlanda ikamet şartı vardır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.