EGM 11 Kamu Personel Alımı İŞKUR

EGM 11 Kamu Personel Alımı İŞKUR

Emniyet Genel Müdürlüğü, 16 Ekim 2023 tarihli Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi aracılığı ile yayımlamış olduğu ilana göre 11 kamu personel alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartı olmadan yapılan bu alım ilanı için başvurularda farklı kadroda alım...

Kamu Personel Alımı İş İlanları

Emniyet Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 4 farklı kadroda alım yapacaktır. 11 kamu personel alım ilanı için açıklanan kadrolar pide ustası, garson aşçı yardımcısı ve temizlik personeli olarak ilan edilmiştir. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanına göre EGM’ye bağlı Polisevi Müdürlüğünde istihdamın sağlanacağı açıklanmıştır. Daimî kadroda kamu statüsünde yayımlanmış olan alım ilanı için gerekli olan detaylar ve şartlar haberimizde kamupersoneliliam.com yazar ekibi olarak sunulmuştur.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Kriterleri

00007862448 İŞKUR iş ilan numarası ile; 3 temizlik görevlisi alımı: En az ilkokul mezunu adaylardan kabul edilecek olan alım ilanına göre, Millî Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olmak kaydı ile hijyen belgesine sahip olmanız gerekmektedir. İşe alınacak olan personeller sözlü mülakat sınavına göre belirlenecek olup, asgari ücret tutarında aylık ödemesi yapılacaktır. Aynı zamanda 2 aylık deneme sürecine tabii olacak alan adaylar deneme sürecinin sonunda başarılı olmaları halinde sözleşme yapılacaktır.

00007862487 İŞKUR iş ilan numarası ile; 4 garson alımı: En az lise veya dengi okullarda yapılacak olan alım ilanı için mesleki anlamda en az 2 yıl tecrübe kazanmış olmanız gerekmektedir. Hijyen eğitim sertifikası bu kadro için de istenen şartlar arasındadır.

00007862627 İŞKUR iş ilan numarası ile; 3 aşçı yardımcısı alımı: Lise önlisans ve lisans mezunu adaylardan mı kabul edilecek olan başvurular için minimum 2 yıl tecrübeli olmanız istenmektedir. Hijyen eğitimi sertifikası ve Millî Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olmak kaydı ile 450 saatlik aşçı yardımcısı kurs bitirme belgesine sahip olmanız istenmektedir.

00007862649 İŞKUR iş ilan numarası ile; 1 pide ustası alımı: Kadın ve erkek adaylardan yapılacak olan alım ilanın için lise veya dengi okullardan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Bu kadro için asgari ücretin 1,5 katı kadar maaş ödemesi yapılacağı açıklanmıştır.

İŞKUR İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Balıkesir iş ilanları kategorisinde Balıkesir Emniyet Müdürlüğü Polisevi Müdürlüğü bünyesinde yayımlanmış olan ilana göre başvurular 16 Ekim 2023 ve 20 Ekim 2023 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden elektronik olarak kabul edilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.