DZKK TSK Aksaz Eğitim Komutanlığı Personel Alımı İŞKUR’da

DZKK TSK Aksaz Eğitim Komutanlığı Personel Alımı İŞKUR’da

Türk Silahlı Kuvvetleri Komutanlığı; Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Aksaz Eğitim Komutanlığı personel alımı İŞKUR’da yayınlandı. D.Z.K.K. TSK personel alımına kimler nasıl başvuru yapabileceği İŞKUR iş ilan numaraları ile açıklandı.

Türk Silahlı Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri Aksaz Eğitim Komutanlığı personel alımı için İŞKUR’da ilana çıktı. İŞKUR iş ilanları ile başvuru kabul edecek. Adaylar bu alıma başvurusunu nasıl ve hangi şartlarda yapabileceğini detaylandırdık.

Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu sistemine giriş yaparak 00006489035 iş ilan numarası ile yapması gerekiyor. 7 Ocak 2021 tarihinde gece başvuruları sona erecek. Elektronik ortam haricinde başvuru alınmayacak.

Lojistik Meslek Elemanı Alımı

Başvuru yapacak adaylar muhasebe, muhasebe ve vergi uygulamaları, maliye, lojistik, işletme yönetimi, işletme, işletme-muhasebe, muhasebe ve vergi bölümü açık ile örgün eğitim bitirmiş önlisans mezunlarının başvurusu kabul edilecek.

Kamu personeli seçme sınavı girmiş ve en az KPSS 60 puanı olan adayların başvurusu alınacak. 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşını bitirmemiş olmak şartı aranmaktadır.

Çalışma adresi olarak Aksaz Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı Marmaris/ MUĞLA açıklanmıştır. İl genelinden başvuru kabul edilecek.

Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu kabul edilmez. İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili ilana başvuruları yapılır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.