Düz Memur Alımı (Büyükşehir Başvuruları 10-12 Ağustos)

Düz Memur Alımı (Büyükşehir Başvuruları 10-12 Ağustos)

Düz memur olma için bekleyen adaylar bu ilanları kaçırmaması gerekiyor. Türkiye genelinden başvuru yapılacak olan düz memur alımı ile birlikte zabıta memuru alımı yapılacak. Düz memur alım başvuruları 10-12 Ağustos 2021 tarihlerinde alınacak.

Düz Memur Alımı ve Zabıta Alımı Başvuru Duyurusu

Memur olmak isteyen adaylar ilanları takip eden adaylar ilanlara başvuruları kaçırmaması gerekiyor. Başvuru yapmak isteyenler 10-12 Ağustos 2021 tarihleri arasında işlem yapması gerekiyor. Alımı Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapıyor.

Düz Memur Alımı Başvuru Öğrenim Durumları

Muhasebe ve vergi uygulamaları ile maliye bölümü önlisans programlarının birinden mezun olma şartı aranıyor. 2 kişi bu öğrenim durumundan alınacak.

Bilgisayar mühendisliği, bilgisayar öğretmenliği lisans programlarının birinden mezun olan 1 kişi alınacak.

Zabıta Memuru Alımı Başvuru Öğrenim Şartları

Yerel yönetimler, mahalli idareler, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim ve halkla ilişkiler, muhasebe ve vergi uygulamaları, bankacılık, işletme yönetimi, maliye, önlisans programlarından mezun 2 kişi alınacak.

Harita ve kadastro, İşletme, Maliye bölümü önlisans programlarının birinden mezun olan 1 kişi alınacak.

Başvuru İçin Genel Şartlar

Adaylar Türk vatandaşı olması istenmektedir. B sınıfı sürücü ehliyeti zabıta alımlarında istenmektedir. KPSS 65 puanı bulunan adayların başvurusu kabul edilecek. Erkek adayların askerlik görevlerini yapmış olması ve askerlikle alakalı bir durumunun olmaması gerekmektedir.

Zabıta memuru için boy ve kilo ölçümü belediye tarafından yapılacaktır. Zabıta memuru başvurusu yapacak adaylar sınavın yapılacağı tarihte 30 yaşını aşmamış olması gerekmektedir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Adaylar başvurularını 10 Ağustos 2021 ile 12 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar Ölmez Mahallesi Belediye Meydanı No: 1 Altınekin/KONYA binası içinde adaylar Yazı İşleri Müdürlüğüne başvuru yapacaklar.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.