Denizli Merkezefendi Belediye 8 Güvenlik Görevlisi ve Personel Alımı

Denizli Merkezefendi Belediye 8 Güvenlik Görevlisi ve Personel Alımı

Denizli Merkezefendi Belediyesi personel alımı yapıyor. En az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Güvenlik görevlisi alımı ve personel alımı ilanına kimler nasıl başvuru yapacağı detayları sunuldu.

Denizli Belediye 8 Güvenlik Görevlisi ve Personel Alımı İlanları

Kamu İşçi alımı kapsamında yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Denizli Merkezefendi Belediyesi emekli olmamak şartı ile güvenlik görevlisi alımı ve personel alımı yapıyor. İlan içerisinde verilen iletişim numaraları ile geniş bilgi alabilirsiniz.

Başvuru Şartları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, emekliliğe hak kazanmamış olmak, emeklilik şartlarını taşımıyor olmak, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak şartları aranmaktadır.

Ehliyet, pskioteknik SRC2, SRC4, vb. belgelere sahip olmak, erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı ve yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmak, 5 yıl deneyimli olmak adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Şartlarını taşıyan adaylar başvurularını kolaylıkla yapabileceklerdir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi, ikamet belgesi, sürücü belgesi, adli sicil kaydı, son 6 ayda çekilmiş vesikalık fotoğraf, sağlık durum belgesi, belgelerine sahip adaylar başvurularını kolaylıkla yapabileceklerdir.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını CV olarak hazırlayıp mertaspersonel@hotmail.com adresine göndererek yapabileceklerdir. İlanda Posta ve başka yollardan yapılan başvuruların kabul edilmeyeceği belirtilmiştir.

Başvuruda gerekli olan belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurular 13 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 15 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.