Çukurova Üniversitesi En Az İlkokul Mezun 46 Kamu Personeli Alımı

Çukurova Üniversitesi En Az İlkokul Mezun 46 Kamu Personeli Alımı

Çukurova Üniversitesi bünyesine yeni 46 kamu personeli alımı yapılacak. Kadın ve erkek en az lise mezunu olan Türkiye genelinden herkesin başvuru yapabileceği bu alımlar için açıklanan boş kadro ve ünvanlar başvuru tarihleri açıklandı.

Çukurova Üniversitesi tarafından yapılan en son kamu personeli alımı için yapıla ilan açıklaması üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere en az lise mezunu adaylar arasından ülke genelinden başvurular ile 46 personel alımı yapacak.

Üniversite tarafından yapılan açıklamada yapılacak olan devlet personel alımı ile alınacak personellerin maaş ve bütün giderleri üniversite özel bütçesinden karşılanacak ve üniversite personellerin seçimi için yazılı veya sözlü sınav düzenlemeksizin adayların 2020 yılı KPSS puanlarına göre yapılacak sıralama ile bünyesine alacak.

Adana İli Ç.Ü Memur Alımı Boş Kadro ve Ünvanlar

Temizlik personeli alımı olarak erkek adaylar arasından 10 kişi, bayan adaylar arsından 10 kişi lise mezunu adaylar arsından 2020 yılı KPSS P94 puanı asgari 55 puan olan adaylar başvuru yapabilecekler.

Hemşire kadrolarına açılan 10 kişi personel alımı için lisans veya yüksekokulların Hemşirelik bölüm mezunları arasından KPSS P3 puanı en az 70 olan adayların başvuruları alınabilecek.

Ameliyathane Teknikeri 3 kişi alımı ilgili bölüm mezunu olup P93 puanı en az 70 puan olan adaylar başvuru yapabilecek.

Diyaliz Teknikeri 2 sözleşmeli personel alımı için adayların ön lisans diyaliz mezunu adaylar arasından P93 puanı en az 70 olan,

Anestezi Teknikeri 1 devlet personeli alımı,

Röntgen Teknisyeni 1 personel alımı,

Psikolog 1 personel alımı adaylarının psikoloji lisans mezunu olması ve P3 puanı en az 70 olması,

Tıbbi Sekreter alımı 1 kişi için adayların sağlık meslek liseleri sağlık hizmetleri sekreterliği tıbbi sekreterlik mezunu ve P94 puanı en az 70 olan adaylar,

Teknisyen kadroların 3 işçi alımı için adayların KPSS P94 puanı en az 70 olması,

1 Gemi Adamı kadrosuna en az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecekler.

Ç.Ü Başvuruları Bugün Başladı

Ç.Ü. Adana iş ilanına başvuru şartlarını taşıyan ve başvuru yapmak isteyen kamu personeli adaylarının 17 Aralık 2021 tarihinden 31 Aralık 2021 tarihine kadar “cü.edu.tr” adresi üzerinden başvurularını yapmaları gerekiyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.