ÇSGB ve SPK 91 Kamu Personeli Alımı ile Memur Alımları

ÇSGB ve SPK 91 Kamu Personeli Alımı ile Memur Alımları

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile Sermaye Piyasası Kurulu 91 kamu personeli alımı kılavuzları yayınlandı. ÇSGB ve SPK memur alımları başvuru şartları açıklandı. 2 ilan başvuru şekli ve tarihi bilgileri haberimizde…

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile Sermaye Piyasası Kurulu 91 memur alımları yapıyor. ÇSGB ve SPK kamu personeli alımı kılavuzları adayların erişimine sunuldu. Her ilanın başvuru şartları ve şekli farklı olduğu üzere ilanları dikkatli inceleyiniz.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı 41 kamu memur alımı iş ilanları yayınlandı. Kurum istihdam edeceği 41 kişilik kadronun tamamını Ankara olarak yayınladı. Ankara iş ilanları kapsamında başvuruları 15 Nisan 2024 tarihinde alınmaya başlanacak.

Başvuruların 15 Nisan 2024 – 03 Mayıs 2024 tarihleri arasında e-Devlet Kapısı üzerinden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı /Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı internet adresinden (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) elektronik ortamda yapılacaktır.

İlan detayları için tıklayın

Sermaye Piyasası Kurulu 50 Kamu Personeli Alımı

Ankara iş ilanları ve İstanbul iş ilanları kapsamında yayınlanan kılavuz içerisindeki şartlara haiz olanlar arasından personel alımı yapılacak. 50 kişilik alım sınav yapılarak sonuçlandırılacak. SPK personel alımı başvuru şartları ve şekli haberimizde sunduk.

Sermaye Piyasası Kurulu (Kurul) Ankara Merkez ve/veya İstanbul Temsilciliğinde görevlendirilmek üzere Genel İdare Hizmetleri sınıfında bulunan 8. derece kadrolu 20 Uzman Yardımcısı, 10 Bilişim Uzman Yardımcısı ve Avukatlık hizmetleri sınıfında buluna 8. derece kadrolu 20 Uzman Hukukçu Yardımcısı kadrolarına başarı durumları dikkate alınarak yeter sayıda aday personel seçimi için giriş sınavı yapılacaktır.

İlan detayları için tıklayın

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.