Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı 10 Personel Alacak

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı 10 Personel Alacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından kamu personeli alımı yapılacaktır. Resmi gazete üzerinden paylaşılan ilanda 10 kamu personeli alımı yapacak. Başvuruları 13-26 Ekim tarihlerinde alınacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Bakanlık bünyesinde hizmet etmek üzere 10 adet memur alımı yapılacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere yapılacak olan 10 memur alımı niteliğinin Coğrafi Bilgi Sistemi Uzmanlığı Yönetmeliği personelin alımı yapılacaktır.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular online olarak elektronik ortamda yapıla bilecektir. Başvurular online olarak elektronik ortamda işe alım kariyer kapısından yapılacaktır.

Online olarak yapılacak web adresi https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden başvurular alınacaktır.

Müracaatlar 13 Ekim 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlayacak olup en geç müracaatlar 26 Ekim 2021 tarihinde sona erecek olup farklı türden yapılacak müracaatlar kabul edilmiyor.

Özel Şartları

Öğrenim Şartları: bilgisayar mühendisi için bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

Harita mühendisi olacaklar için harita mühendisliği, jeodezi ve fotogrametri mühendisliği, geometri mühendisliği bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak gerekiyor.

Son olarak bölge planlama personeli alımı için Şehir ve Bölge Planlama bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

Genel Şartlar

Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, harita mühendisliği, jeodezi ve fotogrametri mühendisliği, geometrik mühendisliği ve şehir ve bölge planlama bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak gerekiyor.

KPSS puan şartı kurum tarafından istenilen puana sahip olmak gerekiyor.

35 yaşını tamamlayan adaylar ilana başvurularını yapamayacaklardır. Erkek adayların askerlik ile ilişiği bulunmaması gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum