Çay işletmeleri boşta kalan 79 kadroya personel alımı başvuruları 24-28 Mayıs

Çay işletmeleri boşta kalan 79 kadroya personel alımı başvuruları 24-28 Mayıs

Güncel kamu personel alımları yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan son ilan ile Çay İşletmeleri 79 personel alımı yapıyor. Çay işletmeleri başvuruları ne zaman? Çay işletmeleri kamu personel alımı mezuniyet şartı var mı?

Çay işletmeleri Müdürlüğü tarafından son yayınlanan kamu personel alım ilanı ile bünyesine 79 kişi İŞKUR üzerinden alınacak. Çay İşletmeleri tarafından personeller Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun illeri için daha önce açılan 200 kişilik kadrolardan başvuruların yetersiz kalması sebebiyle yeni ilan yayınlandı.

Çay İşletmeleri Müdürlüğü Personel Alımı Genel

Çay işletmeleri personel alımında alınacak 79 personel geçici olarak ve çay eksperi ünvanı ile çalışmaya başlayacaklar.

Bu defa Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Cumhuriyet Çay Fabrikası personel alımı yapılacak olup gerekli şartları taşıyarak başvurularını yapan ve başvuruları kabul edilen çay eksperi adayları Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun illerindeki çalışma yerlerine atanacaklar.

Müdürlük tarafından özellikle uyarı olarak kamu kuruluşu teşkilatlarına İŞKUR üzerinden personel alımları yasal zorunluluk haline getirildiğinden başvuracak adayların müdürlüklere ya da fabrikalara başvuru yapmamaları isteniyor.

aykur1.jpg

Başvuru yapacak adayların 18 yaşından büyük olmaları, önlisans Çay eksperliği ya da Çay tarımı ve işleme bölüm mezunu olmaları şartı bulunmakta.

Çay İşletmeleri 79 Kamu Personeli Alımı Başvuruları

Çay işletmelerine başvuru şartlarını üzerinde bulunduran adaylar 24 Mayıs 2021 tarihi ile 28 Mayıs 2021 tarihleri arasında başvurularını İş Kurumu il ve ilçe müdürlükleri veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmekte.

Başvuru kılavuz

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.